Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasról ki hogyan fogyott?

Hasról ki hogyan fogyott?

Figyelt kérdés

Sziasztok.a kérdésem az lenne,hogy kinek sikerült már leadni felesleget a hasáról/csípőjéről.esetleg valakinek kb 5 hét alatt feszesebb/kisebb lett a hasa??nagyon várom a tapasztalatokat/sikereket.írjátok le kérlek,mit csináltatok,mennyit ettetek mellé


nem vagyok duci,csak a hasamnál van felesleg kb 3 kg.szerintetek 5 hét alatt sikerülne leadnom??

nagyon fontos lenne...köszönöm előre is...


2010. jún. 7. 16:05
 1/7 anonim válasza:
90%

Szia!

Én is pontosan ezt szeretném, már nekem sikerült 5 kilót fogyni és még szeretnék ennyit akkor leszek 62 és az tökéletes lesz nekem:D

Nekem azt ajánlották, hogy fussak, gyalogoljak tempósabban és csináljak napi 20-30 felülést vagy hasprést.A futástól a combom és a fenekem már sokkal szebb, a hasam még nem változott,de a felülés sztem csak jót tesz...ártani nem árt.:)

2010. jún. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
91%
Hali. SZerintem is hasprés, felülés, futás :)
2010. jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jó,köszi.:):)
2010. jún. 7. 16:24
 4/7 anonim ***** válasza:

KAJA!!!! Elsősorban aztán futás,tempós séta,és formáláshoz hasizom gyakorlatok.:-))

Sok sikert

2010. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
megsúgom neked, h a haspréssel szart se érsz, mert az csak az izmot erősíti, de mivel háj van alatta szerinted akkor így, h látszódna????? Nekem a futás és az ugrókötelezés vált be és ott se csináltam sokat 20 perc futás és 30 perc ugrókötelezés nem volt feleslegem, de a hasam nem tetszett én olyan nagynak láttam s én ezért kezdtem, el ezt csinálni! Egy hét után már láttam változást és nagyon szép lett a hasam! Én ezt ajánlóm!
2010. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20:19-es válaszoló vagyok azt viszont elfelejtettem írni, h ha ezt választanád akkor számíts arra, h mellből is fogsz fogyni én is fogytam!
2010. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért vagytok oda a nyomorult hasizomgyakorlatokért ?!

:-)

Valaki elmagyarázná?

Ami tény:

A fogyáshoz (a diéta mellett) 2 dolog kell:

1. Minél nagyobb izomtömeg megdolgozása (teljes test edzése)

2. minél több kalória leadása (kardio mozgásformák)


A hasizom edzése melyik kritériumnak felel meg?

1 dolgot érhettek el a túlzott hasazással: vastagabb lesz a derekatok, mivel növekszik az izom a háj alatt (1-2cm lehetséges).

Férfiaknál meg végképp nem értem, mivel náluk a zsigeri (belső) zsírok vannak túlnyomó többségben, nem a bőr alatti zsír, mint a hölgyeknél.

2010. jún. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!