Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondolsz? Sokat ettem ma?

Mit gondolsz? Sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

Én igazából nem fogyózok, csak nincs más téma, ahová be tudnám rakni a kérdésem.

A suliban:

-2 szelet puffasztott búza

-gombás családi méretá pizzából 1 szelet

Itthon:

-1 tál tejbedara(kb 3,5-4 dl tejből, kis kakaóval, cukor nélkül)

-2 szelet pirítós pulyakmellsonkával(1-1) 1 paradicsom


+2 l víz



Szerintetek túl sokat ettem? Csak mert egy picit nagynak érzem a hasam.(mármint mintha fel lenne puffadva:s)


2010. jún. 7. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Azta hát ez rengeteg -.-
2010. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ihatnál több folyadékot is.
2010. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Hány éves vagy ? Lány vagy fiú(bár gondolom lány: D)?

Szerintem nem ettél túl sokat, keveset se. Nem a mennyiséggel van a baj, hanem ehettél volna a suliba egy almát, vagy valamit. Azért vagy felpuffadva mert puffasztó hatású kajákat ettél.Nekem is volt ez a problémám.Egyél több rostot,és akkor gyorsabb lesz az anyagcseréd,ne igyál szénsavasat (ásványvizből is menteset igyál),és mozogj többet.Én 14 éves vagyok lány, és most kezdek rászokni,hogy minden este elmegyek egy csöndes helyre futni.Hidd el nagyon jót tesz!

Remélem tudtam segíteni.(:

2010. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Jah bocs, most olvasom, hogy az a 2dl az 2 l :D

Akkor okés. Már csak az a kérdés, hogy hány éves vagy. Ennyire nem szabad keveset enned, ha 18 alatt vagy. Többet kellene futnod, sportolnod, most is nagyon szép kinn az idő.

2010. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

16 éves lány vagyok

2010. jún. 7. 16:46
 6/8 A kérdező kommentje:
1 szelet gyümölcstorta még belefér?(eperrel)
2010. jún. 7. 16:47
 7/8 anonim ***** válasza:

én 17 vagyok és kb 3-szor ennyit ettem eddig. nem vagyok kövér 165cm/51kg szóval én nemtom de ha ennyit ennék asszem már éhen haltam volna.

Egyél szivecském... ez kevés!

2010. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy nap többször kell keveset enni, ami nem hizlal, de nem érzed magad éhesnek. Szóval pont annyit, hogy a gyomrod tele legyen, de ne érezd azt a kellemetlen feszülő, "megmoccani sem tudok" érzést. Csak amennyi jól esik. Én 3 hónapig csak tejen és kekszen éltem és sokat mozogtam. Mondanom sem kell a sok következményt: fáradt lettem, mensesem rendszertelenné vált abban a 3 hónapban is. Lehet, hogy leadtam a pocim, de egyél sok-sok zöldséget, barna kenyeret, húst is ehetsz bármilyet, az a lényeg, hogy ne zsírban süljön.
2010. jún. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!