Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék hamar lefogyni...

Hogy tudnék hamar lefogyni 10kg-t?

Figyelt kérdés

Ne értsétek félre, nem 1 hónap alatt gondoltam, de jó lenne május-június elejére minimum ennyivel könnyebbnek lenni. Nagy álmom, hogy fiatal lovakkal foglalkozzak, ahhoz viszont nehéz vagyok.

Jelenleg heti 2x járok fitnessbe (1 órás edzés) + heti 1x lovas edzés. Sajna ennél többet a tanulás miatt nem tudok vállalni.

Milyen tippeket, tanácsokat tudnátok adni? Bármit szívesen meghallgatok. Nem nagyon értek a diétához, esetleg milyen + edzéset lehetne beiktatni, ami hatásos, itthon is elvégezhető és nem tart tovább, mint 15-30 perc? (így is alig van szabadidőm)

17/L 170cm, 70kg

Előre is köszi, minden normális válaszra megy a zöld pacsi :)



2018. febr. 12. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kaloriadeficit. Kevesebb kcal-t viszel be,mint amennyit elhasznalsz.
2018. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell nagy diéta, csak figyelj oda, hogy mit eszel, és mennyit. Iktasd ki a chipset, egészségtelen nasikat, cukros üdítőket (már, ha eddig ettél/ittál ilyesmit). Napi 2-2,5l folyadékot igyál meg, lehetőleg sima vízből, 1-2 bögre zöld tea (csak az utóbbit ne estefelé, mert lehet, hogy nehezebben alszol el tőle)

Nézd meg kaloriabazis.hu-n a napi kalóriaszükségletedet az adataid alapján, ahhoz igazìtsd magad, ne egyél többet annál.

Ha ezekre odafigyelsz, nem csak hogy elérhető heti 0,5-1kg fogyás, de a közérzeted is jobb lesz.

Ui.: én is így fogytam le, 3-4 kilót, szépen lassan, több hónap alatt, nem siettem el, de egészséges volt, és tartós.

2018. febr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A barátnőm nyár alatt fogyott ennyit, azt mondta, hoy mindent evett, csak édeset nem. Még most is tudja tartani, mivel 3 hónap alatt, egyre jobban elment tőle a kedve.
2018. febr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!