Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kalóriát ettem ma?

Hány kalóriát ettem ma?

Figyelt kérdés
Két szelet barnakenyér, sajtkrémmel vékonyan megkenve, egy marék zabpehely kevés tejjel. Ez sok? Nincs étvágyam, mert vizsgaidőszak, és stresszelek. De ez sok kalória? Hizlal? Most megyek majd bringázni egy fél órát.
2010. jún. 7. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Hízlalni tuti nem hízlal ez abszolut diétás étrend...

Én egy kis fehérjét még tennék az étrendbe, az aminosavak jók az agynak is...

2010. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem diétás étrendnek, hanem koplalásnak hívják. Hiába érzed úgy, hpgy nem vagy éhes, a tested éhezik. Remélem, nem dietetikusnak tanulsz...
2010. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

21:44

De igenis ez diétás étrend, talán kétpofára kéne zabálni????

A koplalás az amikor nem eszik valaki!!!

két szelet barnakenyér, plusz zabpehely még igyis több mint 100 gr szénhidrát!!!!! Én diétába ennyit sem ennék... Legalábbis szénhidrátból.

2010. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elnézést, visszaszívom, most olvasom, hogy ma ettél ennyit...

Azt hittem reggelire... Igy igazad van, ez koplalás!!!!

bocsika mégegyszer..

2010. jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: igen, tőlem mindenki úgy cseszi el az életét, ahogy akarja. Csak azt nem értem, hogyha valaki olyannyira tájékozatlan mint te, akkor miért terjeszti a hülyeséget? Az meg a másik, hogy nemcsak szénhidrátból áll az étrend, kellene a fehérje, gyümölcs, zöldség...
2010. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor én is visszaszívom.:D
2010. jún. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!