Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szobabiciklizés mellé beveztné...

Szobabiciklizés mellé beveztném a guggolásokat hatásos lesz a kalória számlálás mellé?

Figyelt kérdés

Láttam egy cikket hogy ne lötyögjek ha már fogyózom.

Sima guggolás, kitörő, szummo guggolás stb..

[link]

itt a cikk


ez hatásosabb lesz remélem.


2018. febr. 16. 06:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Háát ha szeretnéd csináld, de az az igazság,hogy ez édes kevés.

Azt pedig nem értem miből feltételezi a cikk írója,hogy a 4. napon meg tudsz csinálni akár 1 db pisztoly guggolást is.

Azt meg hagyjuk is,hogy egy hét alatt kerek popsi, feszes comb..

2018. febr. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor eddz mindenre... Kalóriát a guggolás nem valami sokat éget, de mivel a combizomzat elég komoly, valami plusz anyagcsere felpörgetést adhat... De erősítő edzést az izmok megtartása, növelése miatt szoktunk, nem elsősorban a kalóriadeficit elmélyítése miatt, arra egyszerűbb mozgásformák is vannak. Egy komplett edzés azért jelent valamit, de pár guggolás nem sokat.
2018. febr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Komplett edzés mint bemelegítés mindenre kidolgozott torna és lazítás?

erre gondoltál?

nem egy hét alatt akartam én ezt csak ezeket a gyakorlatokat csinálni.

jobb lenne ha vennék egy elliptikus trénert.

nem?

Bár néha engedik a gyerekeim tornázzak legtöbbször a biciklizést is 2 részeltben kell mert nem hagyja a kicsi.

2018. febr. 17. 03:30
 4/4 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy Rubint Réka hiába jó lenne idegesít. Béres Alexandra is jó?

Ő mondjuk keményebb én úgy tudom.

2018. febr. 17. 03:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!