Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 szelet kenyer naponta...

1 szelet kenyer naponta hizlal, ha belefer a kaloriadeficitbe, es mellette sportolok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a kaloriatobblettol hizunk...ha egy szelet (tehat egy egesz fele) feher kenyer mondjuk vajjal megkenve belefer a kaloriadefitcitbe, es sportolok, nem hizlal ugye?

Mindenki azt mondja, semmi esetre ne egyek, de ha meg nem tobb kaloria azzal osszesen, akkor lehet?

Súlyt akarok megtartani inkább, meg formásodni.



2018. febr. 5. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy hizlal!

Semmi gond a kenyérrel.

Az a gond, hogy sokan egész nap nem esznek mást, csak kenyérféléket, meg péksütiket.

2018. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ, nemrég ettem meg egy szelet vajaskenyeret, már bűntudatom volt, úgyhogy jókor írtál :D
2018. febr. 5. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan egyél!Én most fogyózom,de még én is eszem kenyeret,csak figyelem a makrókat meg a napi kcal bevitelem.Ha nem akarsz fogyni,csak formásodni,akkor arra is figyelj,hogy meg legyen a napi fehérje adagod is.
2018. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudod, hogy a kalóriatöbblettől hízol, hiszen akkor nem kérdeznéd, hogy hízol-e kalóriadeficitben.

Nem, nem hízol, kizárólag a kalóriatöbblet hizlal. 1, 2, 3 szelet kenyér nem, de egy pizza vagy fél csokitorta sem, HA nincs többlet.

2018. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3 kb egy 14 éves lánynak mennyi kell legyen az a fehérjeadag?


#4 csak már összezavarodtam :D


Köszi a válaszokat!! :)

2018. febr. 5. 16:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi a célod. Lehet, hogy nem hizlal, de a fogyást lassíthatja. Én most pl. kockahasat formázok, az én diétámba nagyon nem fér bele napi egy szelet kenyér.


Formásodás alatt izom építést értesz? Ahhoz még egy kis szufficit is kell, és sok protein. Csak azért, mert sportolsz, nem fogsz gyorsan változást látni.

2018. febr. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, fogynom is kéne kicsit, elég zsíros a fenekem pl
2018. febr. 6. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!