Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Vékony vagyok, kivéve az óriási, aránytalan rusnya hordót, mely a bordáimnál bőven szélesebb, és a derekamig tart. Ott hirtelen vége. Hogyan fogyaszthatom jó vékonyra a hordót? Bármit megtennék. 37L

Tehát a mellem alatt kezdődik a rettenet kövérség, és magasságában húsz centi sincs a köldökömig. Alatta vékony.

A medencém már öt centivel beljebb van, mint a hordós bordáim.

2018. febr. 17. 13:13  Privát üzenet  

A válaszok
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Diétával tudod fogyasztani bármely testrészedet.

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. febr. 17. 14:10 Privát üzenet
Elöször menj orvoshoz és vizsgáltasd ki magad.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. febr. 17. 14:54 Privát üzenet

37 es lany? van baj a fogalmakkal.

amugy nem akarlak altatni, ez a legkevesbe esztetikus testalkat, de ha ha szemelyi edzohoz jarnal, ill kivizsgaltatnad magad, es ugy fordulnal dietetikushoz is, akkor jelentosen lehetne javitani a kinezeteden, es vele egyutt a lelki allapotodon.

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. febr. 17. 15:20 Privát üzenet
Az nem háj. A többször szült nőknek van olyan, de ha különben vékony vagy, akkor az már ott marad. Esetleg plasztikai sebész talán tud kezdeni vele valamit, de nem tudsz úgy lefogyni, hogy az onnan eltűnjön.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. febr. 17. 16:37 Privát üzenet

37 évesen már nevezzünk nőnek.

Képet tölthetnél fel, hogy kiderüljön, valós-e a probléma, hiszen ide sokan úgy írnak, hogy eltúlozzák a problémát. Nehezen tudom elképzelni, hogy az, amit elképzelek a leírásod alapján, az a valóság.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2018. febr. 17. 17:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyon vékony vagyok ránézésre, de a hasam óriási, csak hasból hogyan fogyhatnék? Valami jól bevált gyakorlat?
Heti hány edzésre van szükség a fogyókúra kezdetén, a vége felé, illetve utána?
4 hónap alatt 4,5 kilót fogytam. És a fogyokuram vége felé 1250 kcal alatt ettem. Pár napja olvastam a jojó effektusról, es eszre vettem magamon egy kis felesleget. Most én is...
Hogy fogyjak le? Nincs erőm edzeni, diétázni. Lelki válságban vagyok, óriási csalódás után.10kg-t kellene leadnom.38/N
Melyik filmben kereskednek szerv donorokkal amik elektronikusak és ha nem fizetik meg a díját akkor kiműtik az emberből a helyszínen úgy h akár bele is hal és a vége egy óriási csattanó?
34 hetes kismami vagyok, óriási pocakkal. Előtte sem voltam sovány, de mostanában a rólam készült képeket látva sírhatnékom támad. Nagyon csúnyának érzem magam. Ez mindenkinél így van a vége felé?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!