Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Nagyon vékony vagyok ránézésre, de a hasam óriási, csak hasból hogyan fogyhatnék? Valami jól bevált gyakorlat?

2018. febr. 14. 08:58  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Nincs jól bevált gyakorlat.

Olyan sorrendben fogysz a testrészeidről amilyet a genetikád "megmond"

De mivel állításod szerin nagyon vékony vagy mindenhol máshol, így értelemszerűn csak onnan tudsz fogyni ahol van felesleg, tehát a hasadról.

Bár őszintén ez nagyon furcsán hangzik, voltál már orvosnál:

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont 2018. febr. 14. 09:28 Privát üzenet

Nincs irányított fogyás.

Tegyél fel képet, nehezen tudom elképzelni, hogy nagyon vékonyan tényleg óriási hasad lenne.

Orvosnál voltál vele?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont 2018. febr. 14. 09:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jó, nem vagyok csont és bőr, meg semmi ilyesmi. 165 centihez 53 kiló vagyok. Ruhában nagyon nagyon vékonynak tűnök, meztelen azért már nem. A combjaim is lehetnének vékonyabbak, de nem hájasak. Nem egy pókhasat kell elképzelni, de azért nagy rendesen. Nem vagyok beteg.

# 3/11Időpont 2018. febr. 14. 09:43 Privát üzenet
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Csak hasból (vagy bármilyen más testrészből) sehogy.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont 2018. febr. 14. 10:25 Privát üzenet

Valami oka biztosan van.

Nőknél lehet nőgyógyászati probléma. (ciszta, endometriózis)

Vagy emésztési problémák.

De lehet, hogy csak simán nincs megfelelő tartó izom, ami tartsa a hasfaladat, vagy túl lazák a kötőszövetek. Erre van speciális torna.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont 2018. febr. 14. 10:28 Privát üzenet
Lehet, hogy az "alul Vénusz, felül boszorkány" testalkatú vagy. Izmosodj hulahopp karikával, a hastájékot dolgoztatja meg.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont 2018. febr. 14. 13:09 Privát üzenet

Szia! Én is ilyen vagyok. Nálam ez két összetevőből áll: egyrészt hasra hízok, másrészt "örököltem" (azért irom idézőjelben, mert a mozgást még egész pici gyerekkorunkban másoljuk a szüleinktől, így vsz. vegyesen van benne öröklés és tanult dolog) anyutól egy fokozottabb ágyéki ívet. Nem derült ki, hogy milyen nemű vagy... ha még hízol akkor igen kellemetlen lehet: engem sokszor néztek terhesnek.

Ammit tehetsz:

Általános fogyás és edzés.

Ha a tartási hiba is fennáll akkor az edzés mellé jöhet gyógytorna és első sorban a has és a hát mély izmait érdemes erősíteni. Alexander módszer a jó tartásért (ez ugyan drága, de ha egész életedre szóló befektetésként kezeled akkor megéri).

A has edzés nem azért fontos, mert attól onnan fogysz, hanem mert a hasizomnak komoly szerepe van a testtartásunkban.

Persze a többi részt is kellene edzeni, főleg, mivel egy szép izmos test sokkal jobb érzés és kevésbé jön elő optikailag is ez a hiba ,)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont 2018. febr. 14. 13:48 Privát üzenet
Testképzavarra gyanakodom.... mint a sok csaj, hogy nem pálcikacombja van és van hasa is, nem úgy kinézve, mint akik épp a koncentrációs táborból szabadultak...

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont 2018. febr. 14. 14:26 Privát üzenet
Kizárt, hogy ilyen súlyra nagy hasad legyen, csak nincs semmi izmod, ami megtartsa a gerincedet meg a hasfaladat, plusz gondolom nulla segged van mellé.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont 2018. febr. 14. 15:54 Privát üzenet
Péksütiktől mindig hasra hízom és pár nap alatt. Aztán hanyagolom és visszaáll minden. Gluténérzékenységi tesztet csinálj ha gondolod. Sok helyen lehet már kapni.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont 2018. febr. 14. 16:52 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok nektek, vagy ismerősötöknek bevált haslapító edzéstrveket?
Férfi kegel gyakorlat. Valakinek bevált?
Tudtok BEVÁLT hátizom erősítő gyakorlatokat?
14 éves vagyok 2000. 08.28-án születtem most leszek 15 éves nyáron. Gugolásnál például felemelkedik a sarkam hallottam erről az Achilleus inas problémáról ha igaz akkor tudnátok...
Erositeni szeretném a testem, popsira és combra gyúrnák. Kinek mi a bevált torna gyakorlat?
Pár ötlet? Bevált gyakorlat? 160cm vagyok 53 kg nem fogyni szeretnék, hanem formásodni, leginkább has, fenék comb.

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!