Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a hatékonyabb?

Melyik a hatékonyabb?

Figyelt kérdés

167cm vagyok, 52kg és 17 éves lány vagyok. A hasamon van egy-két kg felesleg, amit szeretnék leadni a bikini szezonig!:)) Tudom, hogy már nincs sok időm hátra. Pár hete elkezdtem futni, hasprésezni, felülésezni valamint kondiba is heti 1szer, 2szer eljárok. :) De a múlthét kimaradt, mert beteg voltam. Azt szeretném megkérdezni, hogy melyik módszer hatékonyabb a comb,fenék valamint has (főleg alhas) feszesítésére? A napi 4-5szöri 40perces futás + utánna 60 hasprés, 30 hasprés lábemeléssel vagy inkább a 40perces görkorizás ugyanígy hasrprésekkel?!

Egyébként nem szoktam sokat enni, reggelire csak kávét szoktam inni. :) Suliba 1 vagy 2 db korpás zsemlét eszek, és olyan 6 fele szoktam vacsizni, akkor meg valami könnyűt, joghurttal. :) Hétvégenként 2 fele szoktam ebédelni, hétköznap viszont ez mindig kimarad, mert sajnos csak 3 fele érek haza suliból, és nem is vagyok éhes. 1 db csokit azért mindennap beszokott csúszni. :)) Sosem szoktam cukros üdítőket inni, csak sima vizet vagy ásványvizet! Napi 2,5-3 liter. Viszont hétvégén szoktam alkoholt is inni, és ez sajnos negatív hatással van a célom elérése. :( Sikerülhet így a "lapos" has pár héten belül?

Bocsi, ha kicsit hosszú lett!:) Már régóta megakartam itt kérdezni, csak sose volt időm leírni..

Mindenkitől megkérném, hogy írja le a véleményét, kíváncsi vagyok rá. :) Előre is köszönöm!


2010. jún. 7. 22:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, egy-két szót elírtam, mert próbáltam gyorsan írni! Remélem azért így is érthető a kérdés, és nem ezen fogtok leakadni. Amúgy meg nem vagyok terhes! :D Mielőtt valaki ezzel fárasztana.
2010. jún. 7. 22:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Az étrended úgy szar, ahogy van!

Ha neked céljaid vannak, akkor úgy kell étkezni és élni, hogy az segítse a célod megvalósítását.

Egyetlen szerencséd, hogy még fiatal vagy....ha sokáig folytatod ezt a helytelen táplálkozást, nem sok jóra számíthatsz idősebb korodban.

Nagyon rossz helyzetbe hozod magadat vele.

A hasizomgyakorlatokat felejtsd el!

Vastagítod vele a derekadat.

2010. jún. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És akkor mit tanácsolsz, mit tegyek ?:S

A derekamon is van egy kis felesleg..

2010. jún. 8. 14:39
 4/5 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

167 centisen az 52 kiló az nem valami sok. Biztos vagy te abban, amit írtál, hogy tényleg fogynod kell?

Mekkora melled van? Ez fontos, mert ha fogysz, az is kisebb lesz (ugyanis az nagyrészt zsírszövet), és az meg sosem előnyös, ha kisebb lesz.

Lehet laposabb hasat csinálni, de hogy a fiúk nagy ívben tojnak a deszka csajokra, azt meg hidd el nekem!

Osztom az előttem szóló véleményét.

Egyél rendesen (a tepsi süti nem az), é mozogj sokat. Azt, mai jól esik, amihez kedved van, amiben örömödet leled. Ha ez minél változatosabb mozgás, annál jobb.

Érezd jól magad a bőrödben, lazulj le, és mosolyogj :)

2010. jún. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jólvan, köszönöm. :) Igen, biztos vagyok benne. :D Sajnos a felesleges zsír mindig a derekamra és a hasamra rakódik le. :( Amúgy 75-80B-s melltartót hordok. De nem szeretném, ha összemenne a mellem. :( Bár tudom, hogy a fogyás azzal jár. De akkor megpróbálok többet futni meg mellette azért tornázni. :) Köszi a választ! (Y)
2010. jún. 10. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!