Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egyszer beittam, bezabaltam...

Ha egyszer beittam, bezabaltam dieta alatt (ugy rendesen alkohol, sutemeny) nagy kart tettem?

Figyelt kérdés
Mar 2hete jarok kondiba,dietazok hogy fogyjak,plusz kardio.De most volt a szuletesnapi bulim(altalaban bulikon nem eszek,iszok semmit celom eleresenek erdekeben) es ettem sok sutit,es ittam sok bort,pezsgot.Nagy hibat kovettem el? Es folytassam ugyan igy ahogy eddig? (Dieta,kondi,insaniti pure cardio-mert most hideg van a kinti sporthoz) ...de hozzatennem hogy ilyet mar utoljara 4honapja csinaltam...es jol esett de most szomoru vagyok hogy bagy hibat kovettem el ...:( irjatok hogy nalatok volt mar ilyen? Ugyanugy sikerult elerni a celotokat?

2017. dec. 3. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Visszatöltődtek a glikogén raktáraid, még jót is tesz, mondjuk lehet egy kis zsírt felszedtél, de egy nap alatt nem lehet nagy kárt csinálni.
2017. dec. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt tekintsd kimenö napnak és ne foglalkozz vele a továbbiakban folyatasd úgy, ahogy elötte.
2017. dec. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ahhh,megnyugodtam...koszonom szepen a valaszokat.😍 annyira tele vagyok meg masnap is hogy a hasam 5x-ere nott😂. Ugy tudom egy het alatt 0.5-1kg lehet hizni es nalam csak egy nap volt az ilyen bezabalaos ettol max hiztam 0,2g-ot de meg annyit se😂
2017. dec. 3. 11:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy egy ilyen kilengés nem tesz nagy kárt, de ne legyen sűrűn ilyen. Ugyanúgy folytasd, ahol abbafejezted, nehogy elkezdj koplalni vagy ilyesmi hülyeség, mert avval már ártanál.

Egyébként boldog születésnapot!

2017. dec. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!