Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan álljam meg az éjszakai...

Hogyan álljam meg az éjszakai evéseket?

Figyelt kérdés

Hozzátartozik az életstílusomhoz az éjszakai bagoly életmód. Ilyenkor éjszakánként menthetetlenül megéhezem és sajnos ilyenkor összedobok egy szendvicset, meg ilyesmik.

Így is elég durva túlsúllyal küzdök, de ezek még rá is tesznek egy lapáttal.

Hogy tudnám megállni, hogy ne legyek éhes éjszaka? És most ne az életmódváltással gyertek légyszíves, mert képtelen lennék nyáron lefeküdni aludni 10-11 körül :)

Illetve mi az amit tudnék enni éjszakánként és nem árt?


2010. jún. 8. 02:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igyál ásványvizet, elveszi az étvágyat. Vagy ha éhes vagy nagyon, dobj össze egy salit salilevélből, paradicsomból, paprikából, uborkából. Énis azt szoktam
2010. jún. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kövess szálkásító étrendet és sportolj! (teljes infó a google-n)
2010. jún. 8. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is eszem éjjel, mégse híztam el ...sport ;)...nyilván reggel meg nem 5-kor kelsz és reggelizel, csak később szoktál enni, ugye?
2010. jún. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is éjjel 2-kor szoktam elfogyasztani az "esti" kajámat, ami általában túró, ízesítve. Szénhidrátmentes (szinte) így nem árt, sőt szüksége van rá az izmaimnak, mivel sportolok.

Ha Te nem sportolsz, akkor inkább ott van a probléma, nem az éjszakai evéssel.

(mondjuk én szendvicset soha nem ennék, pedig megtehetném. 4 éve nem ettem semmilyen kenyeret, 104 kg. vagyok és egyszámjegyű a testzsír % -om)

2010. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt vacsorázz normálisan, 8 körül, kevésbé leszel éhes. Másodszor igaza van az elsőnek: paradicsom, répa, uborka, esetleg natúr joghurttal leöntve, ha éjszaka mindenképpen enni akarsz. Persze az se mindegy, mikor eszel éjszaka, 10-11-kor, és aztán lefekszel 2-kor, vagy fél 2-kor bezabálsz, aztán rögtön lefekszel. Evés előtt pár órával már ne nagyon egyél, nem csak a túlsúly miatt. Egyszerűen nem egészséges, akármennyire divat lett itt ajánlgatni a lefekvés előtti kajálást. Ha olyankor rendszeresen eszik az ember, a szervezete emészteni fog, nem regenerálódni, ettől mindenféle betegség alakul ki később (évek múlva, nem azonnal).


Annak, aki 105 kg... még ha csupa izom férfi vagy, akkor se lennék erre büszke, bár megfelelő magassággal és izomzattal még lehet, hogy elmegy. Nőként egyenesen tragikusnak mondanám a helyzetet, még ha sportolóról van szó, akkor is.

Gondolom a kérdező nő, tehát semmiképp ne írjunk olyat, hogy a túlsúly meg a kajálás nem számít, ha sportol.

2010. jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A legkevésbé sem vagyok nő :)

Köszönöm a válaszokat!

2010. jún. 8. 18:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is férfi vagyok természetesen!

Egy nő 105 kg.-mal igen csak 60 % körüli testzsírszázalékkal rendelkezne, mivel kicsi az izomtömegük.

98 kiló lesz a versenysúlyom, ami csont száraz, szálkás fizikumot jelent

:-)

2010. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!