Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges lenne így lefogyni?

Lehetséges lenne így lefogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok:) lehet, sőt biztos hogy volt már ilyen kérdés, de én mégis meg szeretném tőletek kérdezni:) és légyszi tényleg, ha tudtok értelmes, jó tanácsokat edni, azt nagyon megköszönném:)

Szóval. 15 éves vagyok, 165 cm és 71kg.

Le szeretnék fogyni, már el is kezdtem az edzéseket, igazából nem ez a lényeg.

A fenekem elég nagy, osztálytársaim (lányok) gyakran meg is dícsérik hogy milyen nagy, éshogy mit edzettem hogy ekkora lett. Pedig nem azért ekkora, mert hájból van, hanem valamiért alapból ilyen..izmos meg feszes/kerek.. (a felesleg inkább a hasamon van.)

Szóval szerintetek ha edzek, és mellé csinálok fenék-edzést is, akkor megmarad vagy abból is feltűnően le fog menni?

Előre is köszi aki időt szán válaszolni rá:))



2018. febr. 18. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Alkat kérdése. Nagy, széles, lapos csípőcsonton nagy a tapadási felület az izmok és azon a zsírszövet számára.
2018. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat:)
2018. febr. 18. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!