Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy idő után váltani kell?

Egy idő után váltani kell?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja fogyózom,saját kialakított étrend alapján(nem drasztikusan),és mentek is le a kilók. Most mintha megállt volna. Hozzászokhatott a szervezetem és most talán váltani kellene?
2010. jún. 8. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
sportolni kéne és rendesen enni ;)
2010. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

10 hónapos kislányom mellett ninc sidőm sportolni,este felülésezem.

Rendesen eszem:

Reggeli: általában müzli tejjel vagy joghurttal

Ebéd: leves + főétel (bármi)

Délután csak gyümölcs,zöldség vagy leves (előfordul még puffastzott rizs is néha)

Szerintem eszek rendesen.

A kérdés az volt,hjogy hozzászokhatott ehhez a szervezetem és valami újat kellene bevezetni hogy ismét elinduljanak a kilók? Már csak kb 3-4 kg-tól szeretnék megszabadulni.

2010. jún. 8. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig az első válaszoló jól írta: a szervezetednek ennyi működött ezzel az étrenddel, most már rá kellene segíteni mozgással. A hasprés nem mozgás, valami aerob kellene. Tudom, hogy baba mellett ez gyakorlatilag lehetetlen, de ez a rút igazság. Ilyenkor egyesek szigorítják a diétát, ha már mozogni nem tudnak, ezt nem ajánlom, mert az már a koplalás kategóriájába tartozna.
2010. jún. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
valahogy találd meg a módját, hogy pl. reggelente 15-20 percet legalább kocogjál a környéken, vagy biciklizzél. Gondolom azért nem ülsz egész nap a lakásban, akkor meg egy negyed órát csak tudsz szakítani a mozgásra. Vagy a vásárlást el tudod intézni biciklivel, esetleg direkt egy távolabbi üzletben.
2010. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát akkor más nem lesz,megpróbálok valami mozgást beiktatni. Este mikor a pici elaludt akkor van (lenne) rá időm,csak hát 9 kor kinek van kedve nekiállni mikor örülök,hogy leülhetek?

De valahogy akkor rászánom magam.

2010. jún. 8. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!