Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megavideo-n Rubint Rékára...

Megavideo-n Rubint Rékára tornázom, de megállt és valami 50percet írt meg 72-őt. Mennyit kell várni mire tudom tovább csinálni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
azt írja hogy 72 percet nézted és 50 percet várnod kell mielőtt továbnézhetnéd
2010. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
megírnád h.milyen oldalon találtad a megavideós részeket?
2010. jún. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Több megoldás is van ennek megkerülésére:


1. Kapcsolat nélküli mód!

Ennek a módszernek a lényege, hogy mikor a film már teljesen betöltődött, kapcsolat nélküli módba váltjuk böngészőnket, így nem fog jelezni az oldal 72 percnél.

A hátránya, hogy meg kell várnunk, míg teljesen betöltődik a film.


2. Firefox kiegészítő (Illimitux)

Csak Firefox alatt működik


Firefox letöltés:

[link]


Illimitux használata, és telepítése:

1. Töltsük le az Illimitux kiegészítőt az alábbi linkről. (pipáljuk be a “Let me install this experimental add-on” lehetőséget)

[link]


2. Kattintsunk a “+Hozzáadás:firefox” lehetőségre


3. Kattintsunk a “Telepítés most”-ra, majd a Firefox újraindításával fejezzük be a telepítést.

Ezek után, ha MEGAVIDEO-s filmet szeretnénk nézni, akkor az illimitux a képernyőnk jobb alsó sarkában felbukkan. Klikkeljünk a “Débrider automatiquement”-re. Ezzel készen is vagyunk.

Ha szerencsénk van nézhetjük a filmet szünetmentesen!


Ennek a megoldásnak a hátrányai: Csak Firefox-al működik. Lehetséges böngésző lefagyás. A filmet nem lehet pörgetni.

Viszont ha lefagy, pörgessük a filmet Illiminux használata nélkül a megfelelő időre, így nem fog megállni, persze csak ha nem több van hátra mint 72 perc!


3. Dinamikus IP

Ez a módszer a Dimanikus IP-vel rendelkezőknek szól.


Amint kiírja a MEGAVIDEO, hogy letelt a 72 perc és várj, akkor bontjuk a netkapcsolatot, majd újracsatlakozunk. Ezzel új IP-t kapunk.

Ezután ráfrissítünt a filmünkre, majd oda pörgetjük ahol tartottunk és végignézzük!


4. Fix IP

Ez a módszer leginkább a Fix IP-vel rendelkezőknek hasznos.


Amint kiírja a MEGAVIDEO, hogy letelt a 72 perc és várj, akkor a saját IP-nk helyett másét kellene használnunk, ilyen esetekre vannak a proxy-k!

Erre szolgálnak a Proxy oldalak:

[link] - Nincs más dolgunk, mint a MEGAVIDEO linket bemásolni a mezőbe, kivenni a pipát a Remove Scripts-ből, majd az UnBlock gombra kattintani!

[link] - Itt sincs más dolgunk mint a linket a mezőbe másolni, kivenni a pipát a Remove Client-Side Scripts (Javascript, VBScript, etc).-ből majd a GO-ra kattintani!

5.miután letelt a 72 perc,szakítsd meg a netkapcasolatot,(nézd meg előtte pontosan hol tartott a videó..)

Majd újra indítsd el,és tekerd oda ahol volt..Így nem kell várnod 54 percet..

2010. jún. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

persze.

itt.

itt fentvan egy csomó:)

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jún. 8. 11:51
 5/7 anonim ***** válasza:

2.vagyok

köszi

amúgy én is a netkapcsolat-megszakítós módszert szoktam megavideón használni:)

2010. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

11:51 vagyok

jah bocs, a 3.és 5.pont ugyanaz:D


de működik:)

2010. jún. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

én oylankor azt szoktam, hogy kihuzom a modemet és vissza utána jó:)

minden megás leáll 72percnél

vmi IP cim miatt ha kihuzod amodemet jo lesz

2010. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!