Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez hány kalória lehet?

Ez hány kalória lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Két gombóc diabetikus (cukor nélküli, cukorbetegség miatt csak ezt ehetem) gyümölcsös fagylalt (nem túl tejszínes) hány kalória környékén mozog?
2010. jún. 8. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100
2010. jún. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kb 150-200
2010. jún. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
cukorbetegként tudhatnád, hogy a diabetikus cucc nem feltétlen cukormentes...azt meg pláne, hogy neked fokozottan tilos mindenféle hülye fogyókúra én a helyedben nem a fagyi kalóriatartalma miatt aggódnék....
2010. jún. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2 gombóc csak annyi? kösz.
2010. jún. 8. 14:59
 5/8 A kérdező kommentje:
nem fogyókúrázom, de mást nem kívánok, mint a fagylalt. és nincs benne cukor, azért diabéteszesek is ehetik! de akkor valamivel kikéne ezt egészítenem...
2010. jún. 8. 15:00
 6/8 anonim ***** válasza:

áruld el, kérlek, hol kaptál diabetikus fagyit :)))


egyébként attól is függ a kalóriatartalma, hogy az a tejszín mennyi, és hogy milyen édesítőszer/cukorpótló van benne...

100 dkg normál fagyi olyan 150 kcal körül van átlagosan. Gondolom, a diabetikus olyan 100-125 lehet, ha nem volt "annyira" tejszínes :))


sajnos, a fagyiárusok állandóan cukrozott tölcsérben adják a fagyit - ha azzal etted, azt is hozzá kell számolni.

2010. jún. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tegnap 14:58


tilos minden fogyókúra?


hát, ez részben igaz, részben nem igaz. tilos a koplalás, az étkezések kihagyása, a szénhidrát mellőzése stb. ilyen értelemben igazad van.


de én pl. 34 éves korom óta naponta csak 1200 kcalt ehetek, pedig normális a testsúlyom... és hidd el, bár nem vagyok torkos, néha tudnék többet is enni...


én 3 év után most ettem először CSOKIS DIABETIKUS FAGYIT. csodálatos élmény volt :)))) (3 évvel ezelőtt derült ki a diabetesem.)


meg is örökítettem: [link]


egyébként azt tapasztaltam cukorbeteg társaimmal, hogy idén eltűntek a boltokból a diabetikus jégkrémek. ezért elindítottunk egy "mozgalmat": hogyan lehet otthon diabetikus (és egyben alacsony kalóriatartalmú) fagyit készíteni :)))

pl. joghurt elkeverve gyümölcsökkel, vaníliával, édesítővel stb.

2010. jún. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

egyébként ez a poszt a blogomban kivételes, mert mindig mindennek begyűjtöm a szénhidráttartalmát, de most eltekintettünk tőle, mert a pincébe kellett volna a hölgynek lemennie érte.


egyébként a kalóriatartalom, amit írtam, 100 g fagyira vonatkozik, és nem 1 gombócra. Az a fagyi pl., amit én írtam, 3x3 dkg volt, vagyis 90 g...

2010. jún. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!