Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék gyorsan?...

Hogyan fogyhatnék gyorsan? Többi lent!

Figyelt kérdés

172 cm vagyok 61 kg. Szeretnék megszabadulni 4- 5 kg-tól.

Mellette sportolok. Futok , járok edzésre (atlétika) , táncolok , focira és kosárra is benézek néha , ha időm engedi , és egyre elégedettebb vagyok az alakommal ,de jó lenne még ledobni néhány kilót. Ötletek? Tippek?

15/L


2018. febr. 21. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet, mozogj többet. De előre megmondom, nem fogsz fogyni, mert nincs felesleged. Ha "puhos"-nak érzed magad, úgy értem olyan vagy mint egy zacskóba töltött puding, akkor súlyzóznod kéne. De még azt sem ajánlanám, mert annyira fiatal vagy, hogy még fejlődésben vagy.
2018. febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficit, így vagy úgy. Dehogynem tud fogyni, előző. Deficitben még az is fogy, akinek nincs feleslege (bár az már nehezebben, szegény test küzd az éhhalál ellen), a kérdezőnek pedig lazán lehet ilyen számokkal, nem mindenki izmos 15 évesen.

A mozgás OK, ideje az étrenddel csinálni valamit, ha jó, akkor csak kevesebbet enni, persze nem minden mennyiségének a csökkentésével, a fehérje s a többi szükséges tápanyag legyen meg.

2018. febr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!