Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan tudok fogyni?

Sziasztok 13 éves lány vagyok 165 cm és 60 kg szeretnék fogyni mennyit kel? Kérlek segítsetek képet ha kel privátba küldök

Keress kérdéseket hasonló témákban: has, lány, fogyás

febr. 26. 16:48  Privát üzenet  

A válaszok
Szia küldhetsz képet

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 26. 16:50 Privát üzenet
Szia, én is 13 éves lány vagyok. Küldhetsz képet! de egyáltalán nem sok a kilód. Én 173 cm - vel 65 vagyok, igaz én is nagyon fogyni is akarok.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 26. 16:53 Privát üzenet

Szia! Egy olyan 5-8,legfeljebb 10kg-ot, de ez az alkatodtól is függ, meg még kinövöd úgyis.

Nem kell drasztikus fogyókúrába kezdened, csak egyél kevesebbet, mozogj többet. Ezzel majd helyreáll az alakod, ahogy a genetikád akarja.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 26. 17:17 Privát üzenet
Szerintem meg semmit nem kell fogynod. Főleg nem 10 kilót jézus hova.. egyél egészségesebben max picit de ennyi bőven elég 13 évesen hagyjad már a hülye fogyást semmi baj a súlyoddal, egészséges étkezés nem csak csoki meg meki és ennyi.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 26. 21:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Heti 2-3 futással (60-80) perc kondigépen, ebben séta is van) lehet fogyni? Február 4. -e óta csinálom, de valamiért nőtt a mérleg. Az életvitelemben kicsit több az alkohol,...
Hogy tudnék így fogyni?
Lehet egyszerre fogyni és izmosodni/formásodni is?
A neten található vékonyító, formáló zokniktól tényleg lehet fogyni?
Arcból fogyni milyen dietaval a leghatasosabb?!
Hány kalóriaval tudnek fogyni?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!