Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok fogyni?

Hogyan tudok fogyni?

Figyelt kérdés
Sziasztok 13 éves lány vagyok 165 cm és 60 kg szeretnék fogyni mennyit kel? Kérlek segítsetek képet ha kel privátba küldök

2018. febr. 26. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia küldhetsz képet
2018. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia, én is 13 éves lány vagyok. Küldhetsz képet! de egyáltalán nem sok a kilód. Én 173 cm - vel 65 vagyok, igaz én is nagyon fogyni is akarok.
2018. febr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Egy olyan 5-8,legfeljebb 10kg-ot, de ez az alkatodtól is függ, meg még kinövöd úgyis.

Nem kell drasztikus fogyókúrába kezdened, csak egyél kevesebbet, mozogj többet. Ezzel majd helyreáll az alakod, ahogy a genetikád akarja.

2018. febr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg semmit nem kell fogynod. Főleg nem 10 kilót jézus hova.. egyél egészségesebben max picit de ennyi bőven elég 13 évesen hagyjad már a hülye fogyást semmi baj a súlyoddal, egészséges étkezés nem csak csoki meg meki és ennyi.
2018. febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!