Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyümölcsöt vacsorázhatn...

Milyen gyümölcsöt vacsorázhatnék ami nem hízlal, és nem puffaszt?

Figyelt kérdés
almát ettem eddig hetek óta, de attól azt hiszem gyomorsavam keletkezett ugyhogy bugyorogtam egész este meg felpuffadtam.. :\
2010. jún. 9. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
a gyümölcs nem vacsora....
2010. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szia, a gyümölcs tényleg nem jó vacsira! Ha mindenképpen ezt akarod, ajánlom hogy vágj fel egy almát/körtét banánnal apróra, adj hozzá egy kanál müzlit vagy lenmagot és öntsd nyakon egy natúr joghurttal. De én ezt is reggelire enném inkább! A gyümölcs mindenképpen puffaszt, ezért jobb reggel enni. Vacsira sovány husi salátával, esetleg párolt káposztával....
2010. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hmm köszi a válaszokat!

most hogy nyár van, reggel mindig valami szendvicset készítek magamnak(fogyikenyér:D), délután megeszem az ebédem (amit muszáj mert anyu megöl:D), estére pedig általába hat körül szoktam valami gyümölcsöt vacsira.. :\ nekem a reggeli gyümölcs nagyon nem jön be, tuti hogy nem tudnám leerőszakolni magamba :S de kihagyni sem szeretném... vacsorára meg saláta? hmm vegyek vagy készitsek? segitsetek légyszi :)

egyébként az előző leirt napirendemmel heti egy kilót fogytam, már abbahagytam, azonban most télen felszökött egy két kiló amit szeretnék ismét igy leadni.

2010. jún. 9. 18:28
 4/7 clint ***** válasza:
a gyümölcsben cukor van, de hajrá... max majd nyávogsz, ha nehezen fogsz.
2010. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne vacsorázz gyümölcsöt. Még ha kevés is a cukor benne, de ez a cukor iszonyuan raktározódik...

Inkább zöldséget egyél.

2010. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
zöldséget és fehérjét egyél...gyümi mehet tízóraira és uzsonnára
2010. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Házi készítésű sali a legjobb, keverj össze salátát, paradicsomot, póréhagymát, ubit, ha Görög salit akarsz, akkor adhatsz hozzá oliva bogyót és feta sajtot. Aztán ott vannak a reszelt salik: répa, káposzta, vörös káposzta reszelve, esetleg hagymával bolondítva. Öntetként: oliva olaj (nyersen nagyon egészséges az esszenciális zsírsavak miatt!)citromlével vagy balzsamecettel. Ha a fehér öntetet szereted, ne boltit vegyél mert az tele van cukorral és adalékanyagokkal, helyette natúr joghurtba csepegtess pici olivát, citromlevet. De ha ilyesmit vacsorázol, bár kilókat adhatsz le, ez nem lesz tartós, vissza fogod hízni, mert életed végéig nem élhetsz salátán. Én mégis a napi 4-5 étkezést javasolnám (kis adagok) vacsira pedig sovány husit a sali mellé. Inkább fokozatosan növeld a testmozgást az életedben, és akkor nyugodtan ehetsz többet is.
2010. jún. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!