Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt -20 kiló?

2 hónap alatt -20 kiló?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy magas srác. 174cm. De viszont 92kg. Most érzem úgy hogy, készen állnék arra, lefogyjak. Május-Június környékén a szalagavatóra ruhákat fogunk rendelni. De szeretnék addigra lefogyni. /Nyáron úgy is leadnám a kilókat így, szeptemberre meg plusz költség lenne újat rendelni./ Meg jó ideje zavar is a külsőm. Nem vagyok magammal megelégedve. És ez félig-meddig kihatott a tanulmányi eredményeimre. Ha sikerülne lefogynom személyes sikerem lenne. Úgy érezném nincs semmi amit ne tudnék megtenni. De most még csak ábrándozó köjöknek tartom magamat. /Nem tudom ez mennyire számít de az emésztésem lassú/ 17/f

2018. márc. 12. 07:01
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

100% hogy nem.

Talán-talán a 10 kg belefér, az elején gyorsabban mennek le a kilók, de reálisan 6-8, maximum 10 kg közötti összeggel számolj, főleg, ha azt akarod, hogy utána ne a duplája jöjjön vissza...

2018. márc. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
88%

Nem ertem a gyors fogyasokat, meg hogy miert most akarod elkezdeni. Miert nem elobb. De jobb kesobb, mint soha.

En is a 8-10 kilora szavazok. Persze fugg attol hogy mozogsz is majd, vagy csak az etrendedre figyelsz jobban. Ne terheld tul magad, ugy a kedved is el fog menni tole


Kitartast, 1.5 honapja kezdtem en is, lefogytam. Most mar csak edzeni jarok. :) csak tenyleg figyelj arra hogy ne terheld magad nagyon, legyen egy terved, es a szerint kezd el. -neten vannak. En az elejen tulzasba vittem. 1 het utan feladtam. Meguntam. Elfaradtam. Azota esszel csinalom. :)

Menni fog, hajra!

2018. márc. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem.. nagyon maximum heti 1 kiló ami lemehet károsodás nélkül, az két hónap alatt 8 kiló. Ha nem eszel és csak sportolsz nagyon maximum 10 kiló lemehet, de amint eszel egy normálisabb adag ételt visszaugrik. 20 kiló kb fél év egy év alatt reális.
2018. márc. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem gyorsan kell lefogyni. Meghízni sem gyorsan híztál meg. Előbb kellett volna elkezdeni fogyózni. ha le is fogysz (amit kétlek) a szervezeted be fog krepálni, mert nem lenne egészséges 2 hónap alatt 20 kilót leadni. Szerintem még a bőröd is megnyúlna. Inkább életmódváltás, és lassú, de tartós fogyás.
2018. márc. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 10kg lesz a cél. Legfeljebb.
2018. márc. 12. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!