Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt 13 kiló fogyás...

1 hónap alatt 13 kiló fogyás egészséges?

Figyelt kérdés
Csak mert ennyit fogyta egy hónap alatt és 64-ról 51 kilóra fogyni nagyon jó érzés és még csak vissza se jött és semmi rossz "mellékhatása" nincs. 15 éves vagyok és 167 centi úgyhogy szerintem ez még épp belefér nem? Éheztetni nem éheztettem magam meg semmi de azért szeretném tudni hogy egészséges-e?
2017. júl. 1. 08:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészséges és durva koplalás nélkül nem is sikerülhetett. Még azzal is irreális.
2017. júl. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészséges. Ráadásul eredetileg sem volt nagyon jelentős túlsúlyod. És egyelőre ne kiabáld el, hogy nem jött vissza...



Mindenesetre nagyon kíváncsi lennék, mi az a "nem éheztetés", amivel ezt sikerült összehozni. Nem hihető ugyanis.

2017. júl. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
rossz a mérleg
2017. júl. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1 Ez a fogyás nem a múlt hónapban volt vagy három hónapja hanem egy éve drágáim!

2 Nem koplalás volt mert ettem én rendesen főleg vöröshúsokat meg gyümölcsöt, tojást, zöldségeket nem ettem túl sokat(erőspaprika, uborka, paradicsom) jah és még olyan is volt hogy néhány barátnőmmel elmentünk a Burger King-be is ahol előszeretettel ittam shake-t de ott pl nem ettem mást csak salit és még így se híztam vissza. Az egyetlen dolog ami lehet hogy koplalás-szerű az az volt jogy délután 5 után már nem ettem semmit és ezt azóta is tartom (nemmellesleg így sokkal jobb) mert régebben mindig este 7-8 után/körül vacsiztam és szerintem pont az volt a gond.

3 Két mérleg is van itthon és eddig a max eltérés a kettő között 3 tized volt.

2017. júl. 1. 11:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk a drágáid, te viszont szenilis lehetsz. :D
2017. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az "ettem rendesen vörös húsokat meg tojást" még bőven lehet koplalás, a mennyiségen múlik.


Attól, hogy minőségi kajából eszel keveset, a túlzott kalóriadeficit nem egészséges, csak max. kevésbé gyorsan vezet hiánybetegségekhez, rosszulléthez.


De nem igazán értem, ha ez egy éve volt, olyan pompásan megvagy, akkor minek írtad ki a kérdést? Hogy lekezelően "drágáim"-ozhass kicsit és bebizonyítsd magadnak, hogy mindenki hülye, csak te vagy a helikopter?

2017. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

XD egy szóval se akartam lekezelő lenni és nem is azért írtam ki a kérdést hogy bárkit is lekezeljek egyszerűen csak nem szeretem ha valaki nem a kérdésre válaszol vagy nagyképűen 'ne is reménykedj a gyors fogyásban' alapon minden reményt kiöl a túlsúlyos/túlsúlyosabb emberekből mert ez nem segít ám! Az segít ha valaki bíztatja a másikat mert akkor még van is kedve pl hamburger helyett salátát enni és legalább a legkisebb reménye megvan arra hogy képes lefogyni mert ha már az első néhány kilót leadta akkor már úgyse fogja feladni ha tényleg akarja.


A "drágáim" szócskát pedig szinte mindig használom de ha ez valakinek sértő akkor kérem legyen oly szíves nem magára venni mert nem "lekezelésnek" vagy egyéb verbális sértésnek szántam ezért ha bárkit is megsértettem bocsásson meg nekem.


Egyáltalán nem akarom bebizonyítani, hogy mindenki hülye rajtam kívül mielőtt még erre gondolnál, mert ezt sose gondoltam/gondolom/gondolnám! Egyszerűen csak hallottam egy s mást a gyors fogyás mellékhatásaitól és kíváncsi vagyok több ember véleményére is. És igaz a kérdésbe nem írtam bele, de engem az is érdekelne, hogy mik lehetnek ennek a következményei és mit tehetnék ellenük, de aki lekezelően: visszajön, szar a mérleg, irrelális fogyás, tuti végig koplaltá...és a többi dolgokat irogat válasz gyanánt, kérem spórolja meg magának azt az öt percet amíg legépeli a felesleges szavakat mert ezekre csak a fentihez hasonlóan ("drágáim") fogok reagálni.


Köszönöm a megértést, elnézést a félreértésért!

2017. júl. 1. 15:21
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor böngéssz még kicsit a kérdések közt, és rábukkanhatsz a "gyorsan fogytam, a földig lóg a bőröm, mit csináljak?" és a "három hónapja nem menstruálok, lehet a diéta miatt?" típusú kérdésekre.


Én mindenkit biztatok, de arra, hogy ne kockáztassa az egészségét. Oké, nálad pont nem sült el rosszul, de fogd fel, hogy ezzel te kivétel vagy, nem az átlag.

2017. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De, ez koplalás, kalóriabeviteltől függetlenül, mivel átkozottul nagy kalóriadeficitet ad. Izomból sok megy le ilyenkor (nyilván akinek alig van miből, annak kevesebb, mint aki jó izmos).

Napi 3000 kcal deficit, valljuk be, extrém erős. Anélkül pedig ennyit nem fogyhattál, max. ha a vizet is hozzászámolod, de az visszajön (hacsak nem térsz át extrém szénhidrátszegáény életmódra, de az nem igazi fogyás).

A termodinamika törvényeit te sem tudod megkerülni, mágia nincs.

2017. júl. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező hagyd a francba ezt az oldalt meg az embereket itt.

A legtöbb annyira ostoba mint a föld és még az életében nem fogyókúrázott.

Elmondom nektek hogy én 2 hónap alatt fogytam 15 kg-t és nem jött vissza 4 éve!

Tehát hagyjuk már hogy ti megmondjátok mi a jó.

Makk egészséges vagyok, a vérképem jó (1 hónapja voltam) tehát semmi bajom.

Az a baj itt a legtöbb válaszolóval hogy az életben nem merik kinyitni a szájukat és így hogy anonim itt minden így feljogosítva érzik magukat arra hogy savazzák az embert és az internetről meg innen onnan összekapart "tudást" fellengzős és nagyképű hangnemben tudassák azzal akik velük ellentétben kezdeni is akarnak magukkal valamit.

2017. júl. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!