Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Arra vagyok kíváncsi, hogy...

Arra vagyok kíváncsi, hogy mennyit fogyhatok úgy ha csak akkor eszem amikor éhes vagyok és keveset . Vagyis reggelizni mindig szoktam. Mellette még heti 3-szor futok és edzek. Mennyi idő alatt tudok így lefogyni 58-ról 50-re?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen magas vagy?
2010. jún. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom.....én is ezen próbálok lenni, a baj csak az, hogy nem vagyok biztos benne, hogy elhanyagolható-e az étel minősége. Vagyis nem a minősége, mert végülis minden étel jó, ha nincs lejárva, de tudod van aki azt a tábort erősiti, hogy " ha éhes vagy egyél akár pörköltet is ameddig jóllaksz és akkor nem hizhatsz el ", de van aki azt mondja, hogy mindig odakell figyelni , kivétel nélkül


Namostmár , az élet egy kaland, nemigaz ? Sokszor magunknak kell kipróbálnunk bizonyos dolgokat. Arról nem is beszélve, hogy mindenkinek más az égése, függ a nemtől is, nameg a kortól is, hiába fogja itt neked valaki leirni, hogy csak gyümölcs és zöldség meg fehérje a megfelelő, mert lehet, hogy te bezzeg tudnál fogyni másképp is, mert más alkat vagy.


Ez az én véleményem, persze, hogy itt mindenki szeretne 100%os választ kapni , miközben a diéta az egyik legeltérőbb és legegyénibb dolog, ami létezik.Ami másnál működik az lehet nálad nem és forditva.


Azért egy jó tipp : ha nem vagy nagyon rafinált ami az evést illeti, akkor valóban ráfektethetnéd a hangsúlyt inkább a zöldségekre és gyümölcsökre meg a sovány húsokra, de csak úgy undorodva ne késztesd magad rá , mert csak bele fogsz betegedni. Van aki teljesen legyengül agyilag is, ha nem ehet mondjuk 1x egy héten palacsintát vagy Somlóit, szóval egy személyfüggő. Neked kell érezned, hogy mire van szükséged és mennyire vagy képes megszoritani az övet, de mindent csak addig csinálj és annyit meg addig adj fel bizonyos dolgokat, ameddig még jól érzed magad. Abban a percben amikor fáradtan és leverten ébredsz, illetve egész nap nem érzed jól magad , akkor már rossz úton jársz. Sosem szabad olyasmit erőltetni, ami nem megy, nem esik jól, illetve amit legbelül úgyis tudod, hogy nem teszel meg szivesen

2010. jún. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és 170 cm . Hát én szeretem a salátákat és gyakran is eszem ,szóval elég egészségesen étkezem és sok vizet is iszok ,de valahogy nem tudok lefogyni..:(
2010. jún. 10. 09:06
 4/7 A kérdező kommentje:
ja, és köszönöm a választ:)
2010. jún. 10. 09:07
 5/7 anonim ***** válasza:

170 centivel nem kell, sőt, nem szabad 8 kilót fogynod.

Szerintem egyébként pár kiló biztosan lemegy, mert ha nagyon rossz minőségű kaját ennél, akkor nem 58 kiló lennél, hanem 88.

De inkább sportolnod kellene szerintem, alakformálás céllal, nem éhezni.

2010. jún. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Nem szoktam éhezni ,mert ha érzem ,hogy éhes vagyok akkor eszem egy keveset . És naponta 5 X étkezem .Eljárok futni is.. .Amúgy nekem elég lenne olyan minusz 4 kg is . Talán ha nem ennék kenyeret az jobb lenne ?
2010. jún. 10. 09:35
 7/7 anonim ***** válasza:
semmi szükséged fogyásra...egyél normálisan és sportolj
2010. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!