Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem megy a hasamról...

Egyszerűen nem megy a hasamról való fogyás! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Annyira kiakasztó. Ráadásul motivációm is alig van rá, hogy tovább csináljam.

1 hónapja rendszeresen edzek, viszonylag jól étkezem (cukrot, lisztet, szénsavas és cukros üdítőket elhagytam), de mégsem megy a fogyás.

A hasamról kéne, és még mindig nem szép.

Borzasztóan aggasztó, nyomasztó, a látványa abszolút nem inspirál arra, hogy tovább folytassam.

Emiatt önbizalomhiányom van, és azt érzem, hogy a befektetett munkámnak nincs eredménye.

Kérlek segítsetek, köszönöm!


2018. márc. 15. 20:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
47%
TÜRELEM! Egy hónap alatt már kéne látnod változást, de ahhoz idő kell, hogy teljesen lemenjen. Nem konkretizáltad. Mit edzel? Kardióznod kéne mindenképp, pl futás zsírégetőzónában. Nem csak viszonylag kéne jól enned, hanem teljesen. Sok gyümölcs, zöldség. Sovány fehér hús (hal csirke) tojás, barna rízs. este már ne egyél szénhidrátot, inkább saláta vagy párolt zöldség tojással vagy grillezett/ roston sütött sovány hússal, óvatosan bánj a sóval, sok vizet igyál.
2018. márc. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan hasról fogunk legutoljára, teljesen be kell fejezni a fogyást és lemegy onnan is a felesleg.
2018. márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Vegyél a Decathlonban hulahopp karikát. Csodákra képes! ;) (műanyag nem jó,nehezebb kell,hogy legyen,napi 20 perc... Tini koromban filmeket néztem közben végig :) )
2018. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Egy hónap alatt mit vártál? Másrészt nincs helyi zsírégetés.Ez,hogy ne egyél este szénhidrátot, a legnagyobb baromságok egyike.
2018. márc. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

A has pedig legfőképpen a kaján múlik.

Úgy látszik a viszonylag jól eszel mégse jó.

Fehér liszt meg cukor nélkül is be lehet tolni igen sok kalóriát.

Kalóriabázison vezesd pár napig az étkezésed és rájössz mi nem stimmel.

2018. márc. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Rengeteg zöldséget eszem, a gyümölcsöket nem igazán szeretem, de azt is eszem (alma, banán, mandarin).

Napi 2 l víz a minimum.

Csirkemellet eszem csak, néha halat, a többi hústól undorodom.

2018. márc. 16. 09:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tom a hullahoppal mi bajotok..a legjobb karcsúsító. 😑😰
2018. márc. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nem fogysz, túl sokat eszel az aktivitásodhoz. Az, hogy mennyi zöldséget, gyümölcsöt és húst eszel, nem igazán számít pusztán a fogyás szempontjából, a kalóriaegyenleg számít.

Sok zöldséggel és nem kevés gyümölccsel én eleve nem fogynék, de nyilván van, akinek ez jó megközelítés. De ha túl sok egyebet eszik s nem kerül deficitbe, mitől fogyna?


Van egyáltalán miből fogynod? Csak mert egyesek cérnavékonyan is sokallják a hasukat evés után... Ha van, akkor kalóriadeficit kell, ennyi.

2018. márc. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy hónap az semmi,plusz a legtöbb embernél a has-derékrészről megy le legutoljára a zsír ,harmadrészt lehet,hogy nincs rendben az étrend mennyiségileg .

Főleg ha kevés felesleged van , bizony ennél több kitartás kell,egy hónap alatt semmiféle csoda nem történik ..

2018. márc. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Aludj többet, kerüld a stresszt.

Nem tudom, hogy mennyit alszol, de az is lehet az oka. Sok embernek a kialvatlanságból származó idegességtől is lehet egy kis pocakja. Közel sem biztos, hogy ez az oka, de lehet, nálad is ez a helyzet.

Naponta minimum 8 óra alvás és kíváncsi vagyok, hogy bejön-e.

2018. ápr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!