Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez sok kalória?

Szerintetek ez sok kalória?

Figyelt kérdés
Ma reggel ettem egy natúr joghurtot sima zabpehellyel. Utána 20 percet bringáztam. Hazaérkezésem után 1 órával ittam egy fél csésze kávét, és ettem egy zsemlét. Most pedig salátát. ( öntet : natúr joghurt, zabpehely, lenmagpehely, fokhagyma, só, bors. saláta : salátalevél, paradicsom, lágytojás. ) Sok ez?
2010. jún. 10. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt direkt csinálod?? nyilván a hülye is tudja, hogy nem sok...
2010. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez nagyon kevés. Mi lenne, ha normálisan étkeznél? Mondjuk reggelire egyél reggelit, ebédre meg ebédet. Amit felsoroltál, azt legfeljebb vacsorára vagy köztes étkezésre kellene megenni. Kivéve a zsemlét, azt is csak azért kívántad, mert semmi értelmeset nem ettél még ma.
2010. jún. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem kívántam, kellett a szénhidrát, mert tudtam, hogy "ebédelni" 3 felé fogok.
2010. jún. 10. 16:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem nem sok nagyon keves!!!Ez mar koplalasnak szamit...ha ezt sokaig csinalod nem tudom hogy fogyni fogsz e tole de Hizni mindenkepp!!! Tapasztalatbol mondom!!! Hany eves vagy 15? Ha kamasz vagy abszolut nem szabadna fogyoznod, egy kamasznak szuksege van minden tapanyagra...de ha annyira fontos akkor csinald igy: egeszseges taplalkozas+Sport...Nem eszel Edesseget..Cukros uditoket...Kenyeret ne vidd tulzasba ha megteheted rozs/kenyeret/zsomlet egyel..vagy teljes kiorlesut... Reggel egyel normalisan a suliba meg szendvicset is vihetsz...csak ne paprikas szalami legyen inkabb parizsi vagy sonka ha azt szereted...haza ersz ebedelj amit foznek otthon mindegy mi az...annyit egyel hogy ne erezd hogy annyit ettem hogy szetdurranok..De ne igy legyen az hogy a labamon nem birok allni mert ket kanallal ettem..erted kozepesen..tudod te hogy hogyan ;)...Es utana Sport Sport.sport...Ne feledd ha rengeteget sportolsz arra fekteted a hangulyt akkor tobb mindent megengedhetsz magadnka kaja teren...De akkor igy csinjan kell banni a finomsagokkal is..;)) otthon is tornazhatsz dvd-re ...Rubint reka cindy crawford..tancos videok..sok minden van ..de a legjobb ha a haverokkal kimesz focizni ..mert akkor fogysz igazan ha elvezed is a sportot..en speciel lany agyok de ha kimegyek focizni a haverokkal 14.00 kor jatszani focizni egyeb sport nem jovok haza csak 18.00 kor..4 ora intenziv mozgas...Es meg utalom is amikor anyam azt mondja hogy felfele...:):):)


+ Sok viz gyumolcs, zoldseg..ebed utan az utcso foetkezesed utan mar csak gyumi zoldseg puffasztott rizs joghurt...a viztol szep lesz a borod..es az anyagcseret is gyorsitja ;)))


15 L OH es mellesleg hany kilo vagy??? Hany eves???

2010. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

153 cm / 50 kg


14/L


Ja, és általában nem ennyit eszem. De most még a salitól is majd kidurranok.

2010. jún. 10. 16:22
 6/6 anonim ***** válasza:
sürgősen hagyd abba a koplalást, egyrészt semmi szükséged fogyásra, másrészt most növésben vagy, kell a tápanyag!!!!
2010. jún. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!