Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek milyen módszer vált be...

Kinek milyen módszer vált be fogyókúrázásnál?

Figyelt kérdés
Mit ettetek ittatok, mikor és mennyit? Kíváncsi vagyok kinek mi vált be, vagy mit érdemes kipróbálni.
2010. jún. 10. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
PSMF diéta. Testépítők használják. Nekem csak ez. NEm is híztam vissza.
2010. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én: reggeli: natúr zabpehely joghurttal,gyümölcsökkel

tízórai: gyümölcsök ,kefir,joghurt

ebéd: sovány fehérhús (csirkemell,hal ,pulyka) zöldségekkelés rizzsel (a barna rizs jobb de én nemtudok megbarátkozni az izével,akkor inkább durumtészta,az is megfelelő,jobb mint a fehérrizs)

uzsonna: sajt,zsirszegény túró,sonka,zöldségek

vacsi általában valami fehérhús vagy sonka zöldséggekel.


3-4 litert iszok egy nap ,nem éhezek, napi 1 órát futok és fogyok,ráadásul egyre izmosabb a lábam. Néha tornázok is

2010. jún. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Etkezesi szokasok megvaltoztatasa, amit mindig is mondanak. kevesebb edesseg, cukor, tobb zoldseg, es tobb mozgas. nekem bevalt..nem csak a fogyas miatt, mert az nem lett olyan sok kilo minusz, de jobb a kozerzetem...
2010. jún. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az elsővel értek egyet... Ez lényegében szénhidrátmentes diéta, mindenkinek használ!!!
2010. jún. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy fogytam le 20 kg 3 hónap aladt, hogy minden reggel amikor fölkeltem az edzés volt az első és este. (regge 6 kor lappang leg inkább a növekedési hormon akkor lehet a leg inkább fogyni) És hogy mit ettem ? Kenyeret nem,de minden mást igen. Bármit. Úgy edzettem hogy hasprésból 100 at lábemelés hanyadt elemelve a földtől 100 at, oldalakra hasprés 100 at, szögdeltem 30 percet, fekvőtámasz 100 at , boxzsák püfölése 12 szer 3 percet 30 mp-s pihenőkkel közötte. Este csak hasprés meg fekvőtámasz. Ja és cigiztem is közben. A dinamikus mozgások fogyasztanak szálkásítanak. kűzdőspot az az boxzsák, stb... amiket leírtam.
2010. jún. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!