Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ruhák, fogyókúra alatt, után,...

Ruhák, fogyókúra alatt, után, ti hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Az egy dolog, hogy havonta vehetek új ruhákat, hogy egy melltartó sem jó rám, de valahogy épp két méret közt vagyok, amelyik nadrág jó a fenekemrey az két számmal nagyobb derékban. A mellem meg kb elfogyott, d-s kosárról a/b-re... Voltatok hasonló helyzetben?
2018. márc. 30. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a nadrággal vagyok így. Amúgy is körte alkatú vagyok, ezért eleve nehéz jó nadrágot találni. A fogyás miatt pedig annyira nagy lett az összes, hogy jelenleg az összes nadrágom használhatatlan. A regi, kisebb darabokat pedig elajándékoztam már reg, így most az van, hogy fizukor vehetek új nadrágokat. A melltartóval nem volt gond, mert ami lement zsírban, az fel is jött izomban az edzés miatt a mellemre.
2018. márc. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy mit edzel mellre? Én futok és zumbára járok, mást nem csinálok jelenleg.
2018. márc. 31. 07:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Öv.

Mellre pedig jógamelltartó.

2018. márc. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

Fekvőtámasz és súlyzós edzés, ezzel maradt szép a mellem :)

De ezt nem csak neked ajánlom, hanem mindenkinek, aki nem akarha, hogy már fiatalon lógjanak a mellei.

2018. márc. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. :( Már feljönnek a régi nadrágjaim, combban már jók, de derékban azért rendesen bevág.
2018. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Hordjatok szoknyát, ha szégyellitek a lábaitokat, mert mondjuk narancsbőrős akkor vegyetek fel rá vékony 20 denes harisnyát. Egy jó szoknya amúgy is sokat vékonyít, mert nem látszik igazán, hogy mekkora is a csípő. Fekete áttetsző harisnyával pedig még a lábaitokon is. :D
2018. ápr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!