Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nézhet ki például egy 80-90kgo...

Nézhet ki például egy 80-90kgos lány fogyás után, mint egy vékony lány?

Figyelt kérdés

Vagy alapból ilyen az alkat, és törvényszerű, hogy akkor is picit ducis lesz, szóval nem lesz egy nagyon vékony lány? Mit gondoltok erről?Nézhet ki ő is úgy mint aki egész életében vékony volt?


Egyébként ismertek olyan embereket, akik 80-90kgról(vagy többről) tartósan lefogytak 50-60kgra? Esetleg neten nincsenek ilyen before after képek, amik nem kamuk?


2010. szept. 4. 01:14
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Alapvetően, ott marad a bőr, és a bőrhibák, és folyamatosan küzdened kell majd, hogy megtartsd a súlyodat.
2010. szept. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De azt mondják, hogy ha sportolsz, és sok izom épül a testedre, akkor sokkal több kalóriát égetsz el, szóval sokkal többet kell enned, hogy hízz. Ha sok sportal lefogysz, és nem kúraszerűen gondolod a lefogyást, tehát nem ideiglenes fogyókúrát csinálsz, hanem életmód váltást, akkor talán nem is kell küzedni nem?
2010. szept. 4. 01:20
 3/10 A kérdező kommentje:

Ezek szerintetek igazi fotók? Vagy ezek is kamuk lehetnek mint a többi?

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. szept. 4. 01:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, a korodtól is függ a dolog. Mivel a zsírsejtek végleges száma tinédzserkor végére alakul ki, onnantól nem módosul, aki tiniként kövér volt, annak később is sokkal nehezebb dolga lesz, mint annak, aki nem. Nem kezeskedem az infóért, de lehet benne valami.
2010. szept. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én 16 éves vagyok, akkor még van rá esély, hogy nem marad lógós a bőröm?
2010. szept. 4. 01:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

sztem ha gyorsan fopgysz, akkor leszel lógós bőrű, de a gyors fogyás amiatt se jó, mert azt általában viszahízzák


életmódváltás sztem is jó ötlet.

ismertem vkit, aki gyerekkorában kövér volt, a testvére meg vékony. aki kövér volt elkezdett sportolni, és elkezdett ügyelni az alakjára. a vékony testvére meg elkényelmesedett, h neki úgyis jó az alakja. ennek az lett az eredménye, hogy a gyerekkorában kövér az élete további részét vékonyan töltötte (talán 60 körül lehet most). rendszeresen jár sportolni, a testvére, aki gyerekkorában vékony volt az meg meghízott...


szóval szerintem simán lehetsz vékony, sportos felnőtt, ha életmódot váltasz.


sok sikert

2010. szept. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi lehetetlen nincs benne.Normális evés és sport.Inkább az elhízás számít extrémnek szerintem,nem a normál alak.

Itt van amit kértél előtte-utána videók.

http://www.youtube.com/watch?v=rHwG7LXieGU&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=b7FXjxwlUXo&feature=related

2010. szept. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!^^
2010. szept. 4. 03:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Pont most válaszoltam egy hasonló kérdésre:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2010. szept. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alkat és kor függő, hogy ilyen sok fogyás után milyen lesz a bőröd. Az biztos, hogy a mozgás nagyon fontos.

Én 22 évesen 91kg voltam. Egészen addig éltem "börtönben".

Aztán a Norbi módszerével 31kg-ot fogytam. Eleinte gyorsabban aztán persze egyre lassabban. Mozogtam is, de a bőröm nem tudta követni a fogyást. Most 30 éves vagyok. Egy évvel ezelőttig tartottam a súlyom!:) Most, szülés után 17kg-ot kell újra leküzdenem magamról.

Én azt mondom, kitartást, mert megéri!

2010. szept. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!