Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Decemberben elvesztettem a...

Decemberben elvesztettem a mamámat, azóta folyton eszek és eszek bánatomban. December óta 13 kgot híztam. Most vagyok 70 kg. A magasságom 163 cm. Valaki?

Figyelt kérdés
Kaphatnék tanácsokat? Illetve egy étrend is jól jönne vagy csak annyi,hogy mit hogy vagy mennyit egyek?! kérlek segítsetek!!! :(
2018. ápr. 2. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is őszintén sajnálom ami történt, fogadd részvétemet.

Ami fontos. Beszéld ki magadból a problémát, dolgozd fel ami történt ne nyomja a szívedet. Találj más elfoglaltságot amivel le tudod vezetni a dühöt vagy fájdalmat. Ha egy sport lenne ez az lenne a legjobb. Aztán a fogyásra számolhatsz kalóriát (kaloriabazis.hu) vagy pedig egészségesen eszel semmi feldolgozott vagy gyorskaja sok gyümölcs, zöldség, fehérje pl hús, hal, zsírszegény túró, tojás. Keresgélj neten infókat erről de sok kamu hülyeség van ezért is nehéz. Ami tuti szerintem az a számolás de mindenkinek más jön be. Először egyél egyszerűen mértékkel és keveset ha pesig nem jön be akkor méregesd a kaját és számolj. Ja és sportolj valamit az nagyon rásegít és jobban fogsz kinézni. Remélem sikerülni fog.

2018. ápr. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Zöldség, soványhusok. A kenyeret zárt ki egy időre vagy válcs ár barnára. Ideje lenne sportolni. Heti 2-3 alkalom jó lenne. Úszás, futás, tánc vagy menyj kondiba itt tudják milyen gyakorlatok kelldnek neked. Ha még nem tetted túl rajta magad keress fel egy pszichológust. Ill. ha telhes értendet akarsz egyeztess egy dietikussal.
2018. ápr. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyászhoz értő pszichológusra lenne szükséged, mivel a problémád abból fakad, hogy ezt a veszteséget nem tudod feldolgozni. Ha lelkileg rendbe jössz, akkor a súlyoddal se lesz nagy bajod, hisz elmúlik ez az állandó ehetnék.
2018. ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!