Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez? (többi lent)

Miért van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Miért várják meg az emberek ,hogy annyira meghízzonak,hogy később szégyenkezniük kelljen a súlyuk miatt és utána jönnek ide panaszkodni,hogy semmien módszer nem segít,nemtudnak 100,100+ kilóról lefogyni szép vékonyra. (kivételt képeznek azok a személyek akik betegség végett nem tudnak fogyni) Csak az a baj,hogy a túlsúlyosok kb 80% azt hazudja magának és másoknak is,hogy beteg és azért nemtud lefogyni. Miért nem gondolkoznok,mikor mondok egy példát kb 165cm és 70kg,akkor valószínűleg nem azt kellene megvárni ,hogy elérjék a 100kg-t ,hanem akkor annál a +10-20kg feleslegnél nekifogni és leadni amíg még nem drasztikus a helyzet. Ismerek nem egy ilyen embert és olyat is aki nem hajlandó semmit tenni annak érdekében ,hogy elérje az úgymond 'álom alakot' ,hanem zabál csak folyamatosan,semmit nem mozog és csodálkozik,hogy nem fogy. Nektek erről mi a véleményetek? nektek is vana társaságban ilyen ember?

2018. ápr. 6. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Neked miért fontos mások életén rágódni? Nyilván vannak ilyen emberek, akik önhibából nem érzik jól magukat. Reménykedjünk, hogy egyszer ők is rádöbbennek, hogy a problémájuk nem mások vagy bizonyos dolgok hibájából történtek, hanem saját maguk okozták, és össze tudják szedni magukat. De nyilván könnyebb mindent és mindenkit hibáztatni, minthogy belásd neked kell küzdenek. Kényelmesebb, komfortosabb rásózni a balhét betegségekre, genetikára, mint szenvedni. Valaki nem akar kilépni a komfortzónájából, ez ellen te nem tudsz tenni, hiszem mindenkinek önmagának kell akarni a változást. Örülj, hogy te nem tartozol közéjük, és több esélyt adsz magadnak a boldogságra.
2018. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Nekem egy rokonom van, aki igen csak túlsúlyos. Az elmúlt 20 év alatt csúnyán meghízott. Fájlalja a bokáját folyton... nem tud x km-nél többet sétálni. A legrosszabb, hogy amikor még nem volt ennyire vészes a helyzet, mint most, már akkor is úgy ment el ruhát venni, hogy mérgesen jött haza, mert hogy csak a girnyókra van ruha szabva, stb. Mostanra ez csak rosszabb lett, de még mindig vannak sokkal rosszabbak. Siránkozik néha, hogy kövér, utána pedig haragszik a vékony emberekre, hogy milyen gizdák és a kövérek senkinek nem kellenek... biztos találkoztatok már ilyen emberrel.

Közben megy a mézes kenyér, meg lekváros kenyér, meg a hülyeség, hogy itt meg ott azt látta, hogy ettől meg attól nem lehet hízni. Máskor azt mondja, nem is eszik sokat egy ideje, mégsem fogy... miközben olyan dolgokat habzsol, hogy atya-gatya. A legzavaróbb a dühe... Sokszor a párjával is kötözködik... "tudom, hogy azt gondolod, micsoda egy kövér disznó vagyok"

Phuhh

2018. ápr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Foglalkozz már a saját dolgoddal!
2018. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Persze. Rokonságban, edzőteremben.

Természetesen ők alig, vagy nem is esznek, a levegőtől is híznak.

Közben meg falnak kontroll nélkül.

A jó testű nőket meg utálják. Genya megjegyzéseket tesznek. Flegmáskodnak.

A francot nem érdekelné a zsíros testük, ha nem foglalkoznának az én és más csajok karbantartott formás testével.

De sivár kajával vigasztalódó életük eseménye leszólni bárkit, aki nem koca.

2018. ápr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Ilyenkor egy műsor részlete jut eszembe "élet 250 kiló felett" abban láttam egy nőt aki csak bottal tudott menni 2 métereket aztán lekellet ülnie pihenni. Az ominózus rész úgy zajlott hogy egy boltban vásároltak az anyjáv a kövér nő bőgött mint egy kisgyerek a szenvedéstől hogy nem tud menni pihennie kell... Majd a nagy sírás közepette bepakolt 6! doboz süteményt a kosárba ezt követően pedig az anyja még rákérdezett 4! dobozra hogy ezek nem kellenek e még! Mindig eszembe van ez is mikor elgondolkozok azon hogy "úúú de megennék még egy szelet tortát".
2018. ápr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit az előző írt, az nekem is feltűnt. Vannak ezek a hiperkövér elriasztó példák a műsorokban, sírnak, szégyenkeznek, 15-féle gyógyszert szednek, de azért a tucat fánkról nem mondanának le... Nos, én megértem, hogy valaki nem tudja, hogyan kell fogyni, amíg még kicsi a feleslege. Vagy hogy később is nehéz meg minden. De amikor valaki már tönkretette az életét az elhízással és SEMMI erőfesztést nem tesz, még körvonalakban sem próbálja legalább a legszörnyűbb ételeit minimalizálni, csak nézi, hogy egyre kövérebb, bizonyára már nem él sokáig és másokra szorul fürdéskor is, na az már nekem magas.

Múltkor láttam egy youtube videót, ahol a kövér nőt az 5 éves kisfia szolgált ki és a kicsi mosott meg minden. Már ez is meredek, de persze tolta a hotdogokat reggelire, mert függő. Huhh. Néha ráébredek, hogy volt és van SOKKAL rosszabb, mint én, pedig rólam is nehezen mintáznák a fegyelem szobrát.

2018. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Már nem tudom sajnálni a kövér embereket,mert megvárják ,hogy tehetetlenek legyenek ,ugy ahogy az utolsó kommentelő írja. Nekem az már borzasztó mikor valaki rászorul más segítségére fürdéskor. Én biztos nagyon szégyelném magam. Ment a zöld kéz mindenkinek 'a törődj már magaddal' vagy mit kommentelő kivételével. Biztos ő is ilyen mint ahogy leírtuk itt mind. Az a baj,hogy a kövérek többet foglalkoznak a soványak ócsárlásával,de mind1
2018. ápr. 7. 09:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tisztem védeni a kövéreket, kérdező, de vegyél kicsit vissza a nagy arcodból. Fiatal vagy, nem tudhatod, mit tartogat számodra a jövő. A ma túlsúlyos emberek zöme gluténfüggő, anélkül, hogy ezt tudnák. Vagy te, vagy az emberek túlnyomó többsége tudná. Olyan rabság ez, ami csendesen, észrevétlenül börtönzi be az embert, s mivel fogalma sincs a mibenlétéről, tenni sem tud ellene.

Te sem tudhatod, hogy melyik csoportba tartozol. Akikre nincs akkora hatással, vagy akit maga alá gyűr.

Mielőtt pedig azt mondanád, hogy nyilván én is kövér vagyok, sietek leszögezni, hogy egy deka fölösleg sincs rajtam, mert lemozgok minden kalóriát, amit beviszek.

De én maholnap hatvan éves leszek, a te szemszögedből nem vagyok tehát releváns eset.

2018. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!