Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megtudni, hogy...

Hogyan lehet megtudni, hogy mennyi felesleg van rajtam?

Figyelt kérdés

Magasság: 160 cm

Súly: 52 kg

BMI: 20.3

Próbáltam neten valami kalkulátor segítségével kiszámolni a testzsírszázalékot, 21% lett ha ez valós adat egyáltalán.

Ezekből valahogy meg lehet állapítani hogy mennyi az ajánlott fogyás stb.?



2018. ápr. 7. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:

A kalkulátorok nem jók, hiszen nem tudhatják, mennyi rajtad az izom. Vannak többpontos testzsírmérések, bőrredő alapján...

De miért is kell ezt feltétlenül tudni? Majd megállsz,ha nincs már rajtad fölös háj, ezt elvileg látja az ember, persze sokan rácáfolnak...

2018. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mérsz IGAZI testzsír százalékot, vagy ha gondolod kirakhatsz magadról egy képet, úgy hogy nincs rajta a fejed és akkor véleményt is tudunk rólad mondani, stb..
2018. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tükörbe kell nézni.
2018. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Megtudod méretni a valos testzsirodat.

Vannak olyan merlegek amire ra alsz es kiirja a testzsirod az izom% odat es a sulyodat.

Ez ugy mukodik hogy van 2 fem lemez amire mezitlab kell raalni gyenge aramot vezet a testedbe nem is erzed... es o azt meri hogy hogyan verodik vissza a beled vezetett aram . Maskent az izimrol csontokeol zsirrol es ez alapjan mondja meg a teszsirodat is.

2018. ápr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs semmi felesleg rajtad, de egyèbként megkérdezed az emberektől ismerőseidtől és ők tudni fogják.
2018. ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

szia, többen vannak megáldva ezzel a magasság és testsúlyal... abból semmit nem lehet megmondani :D ez is akkora baromság mint a kalória számlálás...

én pl vagyok 180magas és 93-7 kiló mikor hogy :D még se mondjak rám azt hogy kövér vagyok, felesleg az van rajtam kb 5-10kilónyi (de ha az nem lenne akkor full izom lennék) van aki meg a maga 180centijéhez 70kiló és kövér


ha esetleg küldesz képet próbálok mondani neked is egy súlyt hogy kb menyi lenne az ami felesleg

vagy esetleg adhatok pár tanácsot is hogy hogyan fogyhatnál

amúgy gonolom azért is tetted ki a kérdést mert nem vagy megelégedve magaddal

2018. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen kalkulátorral próbáltad kiszámolni a testzsírszázalékod? Ismerek olyat, ami csak magasság, súly, életkor és nem alapján dolgozik; mondanom se kell, hogy mennyire valótlan eredményeket szül.
2018. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

14:46 os

A válaszod értelmetlen.

2018. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!