Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrát ajánlotok?...

Milyen fogyókúrát ajánlotok? 55 kg vagyok és sürgősen lekell fogynom valamint izmosodnom. Komoly válaszokat kérek!

Figyelt kérdés
2018. ápr. 17. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:

1. Ne zabálj annyit.

2. Sportolj.

2018. ápr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha 55 kiló vagy, akkor nem kell lefogynod, hacsak nem vagy törpe! Senki nem ér annyit, hogy miatta tönkretedd az egészségedet.
2018. ápr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kokszolj be,ha annyira sürgős!
2018. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy?

Sport miatt fontos elérni egy versenysúlyt?

Sose a fogyókúra a hatásos, hanem az életmódváltás.

2018. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen sport miatt kell
2018. ápr. 18. 18:24
 6/10 anonim válasza:
Vízhajtó, hashajtó. Hipp-hop lejön tőle akár 3-4 kiló is. Persze sajnos van mellékhatása, de sokszor használták már küzdősportoknál amikor nagyon határon billeget valaki mérlegeléskor. Olykor egy kis vércsapolás, plazmaleadás, katéter is bejátszott a képbe ilyenkor, sőt még egy hámlasztás is.
2018. ápr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ismerősőm világbajnoki bronzérmes kickboxos, ott izzasztás megy vagy egész nap csak főtt tojást eszik és azt se sokat.
2018. ápr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Moon_Walker ***** válasza:

Röhögnöm kell a fogyókúrás dolgoktól.

Semmiféle fogyókúra nem kell.


Racionalizálni kell a táplálkozást.

Például ne igyál cukros üdítőket, SEMENNYIT.

Kávéba, teába ne tegyél cukrot.

Ne egyél süteményt.

Ne egyél tésztát.

Ne egyél vacsorára meleg ételt.

1000Ft alatt ebédelj.

Amikor szomjas vagy, vagy kicsit éhes, igyál vizet.

Ha jobban éhes vagy, akkor egy rennie csodákra képes!!!


Reggeli ebéd uzsonna vacsora.


Heti három edzés pulzus szám az izzadás határon.

Ennyi a csoda.

2018. ápr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Térj át ketogén étrendre. Az első napokban több kiló vizet fogsz veszíteni. Izmos meg csak terheléses sporttól leszel. Ez lehet a saját testsúlyod vagy súlyzók.
2018. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Röcsögei Péter válasza:
Én 110-ről 90-re úgy fogytam le egy év alatt, hogy elkezdtem napi rendszerességgel kerékpározni és nem ettem kenyeret. 2 év múlva meg visszahíztam. Úgy ennék egy jó friss parasztkenyér sarkot tejjel vagy kakaóval, és nem merek, mert dagadtabb lennék, mint 3 éve. Húst heti egyszer eszem, keveset. Sült zöldség, gomba, saláta, nyers zöldségből sali, meg mindenhogy elkészítve, hogy ne legyen unalmas és már úgy ennék egy jó csülkös bablevest vagy körömpörköltet, hogy szinte jobban kívánom, mint a szexet. Az sem volt már 10 éve a túlsúlyom miatt. Kajákkal álmodom és 100 kiló vagyok.
2018. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!