Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi fogyás látszana meg...

Mennyi fogyás látszana meg rajtam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!14 éves lány vagyok.160 cm és sajnos 56kg.Nem mondanám magam kövérnek,és senki más se mondta,mert teljesen homokóra alakom van,csak van rajtam egy kis zsír amit szeretnék leadni.Szerintetek hány kg. minusz látszana és hány kg lenne az egészséges súlyom?

Köszi a válaszokat! :)



2018. ápr. 17. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csal kevés zsír van rajtad, akkor csak az látszana meg ha egészségtelenül, izomból fogynál azt pedig csak kemény koplalással tudod elérni. Közben persze eltünik a melled meg a se... feneked.

Nem javaslom.

2018. ápr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
4-6 kiló mar meglatszana. De javaslom, hogy ne a kg-ot nézd.. sportolj, attól majd a zsír eltűnik, az alakod pedig javul, a popsid formás lesz, a combod is, a hasad lapos, stb.
2018. ápr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel nincs sok felesleged, néhány kiló már jól látszana s persze nem is kell többet fogynod.


Nincs ideális súly, illetve nagyban függ az izomtömegtől. Nem minden 14 éves 160 centis lányon van ugyanannyi izom s azért testalkatbeli dolgok is számítanak, kinek szélesebb a válla, kinek nagyobb a melle, ki így hízik, ki úgy, sőt még az ízlés is ott van, kinek egy picivel több háj tetszik, kinek nem.

2018. ápr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!