Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyárig, kb fél év alatt...

Nyárig, kb fél év alatt mennyi kg-t lehet fogyni egészségesen? Látszana a fogyás?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy fél-1 kg az egészséges heti fogyásként, de nagyobb súlyból is? Szerintetek nyárig eltudok érni egy szebb alakot? Valamint tudnátok olyan módszert ami gyorsítaná az anyagcserét? Pár hónapja kezdtem el az életmód változtatást, de sajnos az anyagcserém belelassult. Mindennap 30 percet sportolok, hétvégén 1-1,5 órát. Húst, zöldséget, túrót, tojást,halat, ritkán rizst,gyümölcsöt eszem. Néha kis adagot más főtt ételekből ebédre. Köszönöm előre is. 23N/93kg
2014. jan. 6. 19:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát ezt így nem hiszem, hogy ki lehet számítani, mert sokmindentől függ... én fél év alatt 10 kg-ot fogytam pár éve csak annyival, hogy kevesebbet ettem, de nem sportoltam és időnként belefért egy kis nasi is.

Folytasd és biztos látszani fog rajtad is =) Nekem meg is jegyezték osztálytársam, hogy mennyit fogytam, meg arcon is látszott.


20/L

2014. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)Remélem igazad lesz. Nekem a -10 kg is megfelelne ha a nyári ruháim egy picit jobban állnának. A súlyomhoz képest mindenki olyan 75-85 közöttire tippelnek,ha látszatra ebből jönne le valamennyi, már annak is örülnék :) Neked meg gratulálok :)
2014. jan. 6. 20:10
 3/17 anonim ***** válasza:
Nyilván nagyobb súlyból lehet eleinte többet is fogyni, de mivel nem tudjuk, hogy ehhez a 93 kg-hoz 155 cm-es magasság vagy pedig 185 cm tartozik, ezért nehéz mondani bármit is.
2014. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igazad van, bocsánat a magasság lemaradt. 168 cm vagyok.
2014. jan. 6. 20:33
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb súlyból eleinte könnyebb fogyni, úgyhogy diétával és mozgással először jó sok lemegy.
2014. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

És ha tényleg betartod, hogy ennyit sportolsz és ilyen étrenden élsz, akkor nyárig simán lemehet 10 kg is. Én nem sportolam, csak heti 2x-3x nyáron a meleg miatt, és mégis a nyár alatt fogytam 7 kilót! Diétával persze :)

Kitartás

2014. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Utolsó válaszoló neked is gratulálok az eredményhez. Betartom, mert akarom :) Csak ne lenne ennyire belassulva az anyagcserém.
2014. jan. 6. 20:44
 8/17 anonim ***** válasza:

Az anyagcseréd gondolom azért lassult be, mert alapanyagcsere alatt étkezel. Fokozatosan emelni a kcal mennyiséget, amíg el nem éred az alapanyagcsere értéket. Ez nálad napi 1743 kcal.


Segítségedre lehet a kaloriabazis.hu

A fehérjefogyasztásra figyelj oda, hogy a súlyveszteség biztosan zsírból történjen és ne izomból.


Sok sikert! :)

2014. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ami még segíthet több rost és sok víz (3-4 liter/nap) fogyasztása.
2014. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
nekem is lassú az anyagcserem .minden este iszok 2-3dl zöldség mixet . minden fele zöldség van benne paradicsom dominál benne a legjobban. hipermarketben veszem. minden reggel van eredmény... ha szabad így fogalmazni... amúgy nekem annyira lassú ha nem iszom h van.h 1 hétig semmi .. probaldki nagyon jó
2014. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!