Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami jó kis testmozgás egy...

Valami jó kis testmozgás egy lusta disznónak? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Például a helybenfutás használ valamit?
2018. ápr. 19. 22:30
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ! A legtöbbhöz lusta vagyok, a sétálás mondjuk tetszene, csak szerintem nem használna, mert nem vagyok kövér, csak skinnyfat. Ja és nő vagyok kedves utolsó, egy nő nem hívhatja magát lusta disznónak, ha egyszer az? :)
2018. ápr. 20. 18:07
 12/18 anonim ***** válasza:
41%
11 meglepődtünk, nem szokták akkor a sárban hempergést visszavonom, nem állna jól
2018. ápr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#11. Pedig a gyaloglás/séta is jó mozgásforma, nem terheli meg annyira az ízületeket, mint a futás, és alakformáló is, hiszen valamennyire dolgoznak az izmok. Nekem amúgy se tetszik, amikor egy nőnek kockahasa, meg bicepsze van. Legyen kellemesen formás, de nem kigyúrt.
2018. ápr. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A gyaloglás nem alakformáló, és nem sokat ér. Esetleg ha hegyre felfelé megy az ember. A nagy mozgásigényű kutyám miatt rengeteget sétálok (az okosórám szerint a napi 20km mindig megvan) aztán se nem fogyok, se nem formálódok tőle. Pedig milyen jó lenne, ha ezzel letudhatnám a “sportot”, hogy kiviszem az erdőbe meg vissza a kutyát. Valamit biztos használ persze, kilométerenként 40 kalóriát használok fel, ha tempósan megyek (szintén az órám szerint) de az édeskevés.
2018. ápr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#14. A séta/gyaloglás, mint sport nem azt jelenti, hogy kimész lötyögni 1-2 km-t a kutyáddal.

Nekem azt jelenti, hogy jó tempóban, de nem rohanva, megállás nélkül legyaloglok legalább 7-8 kilométert.

De nem is a távon van a hangsúly. Legjobb alakom akkor volt, amikor a másfél kilométernyi távot reggelente gyors gyalogló tempóban tettem meg, mert állandóan késésben voltam. Negyed óra volt az egész mozgás, mégis meglátszott.

2018. ápr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ja, és a napi x kilométer mindenkinek megvan, de amit testmozgás céljából végzel, azt ezen felül kell érteni.
2018. ápr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Egy kis vidám otthoni séta :)

https://www.youtube.com/watch?v=njeZ29umqVE

2018. ápr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
2018. ápr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!