Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Finom, diétás salátaöntet recept?

Finom, diétás salátaöntet recept?

Figyelt kérdés
Joghurttal szoktam kísérletezni, de általában kegyetlen rossz ízű lesz. Valamivel jó lenne elnyomni a joghurt ízét. Éttermekben, kajáldákban néha annyira finomat eszem (bár gyanítom a fele nem is diétás) de sosem mertem megkérdezni a receptet. Tudna valaki ajánlani valami finomat, ami joghurt alapú és diétás? Nagyon megköszönném!!

2018. ápr. 22. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy Jamie recept. Mikor először csináltam, még apám is kétszer szedett a salátából,ami nagyszó.


3 ek. joghurt

1 ek. worchestershire szósz

1 ek. mustár (angolt ír, de nekem a klasszikussal jobb)

1 ek. fehérborecet

fél citrom leve

2 ek. parmezán

és addig adsz olivaolajat, amíg el nem éred a megfelelő állagot.

+ só, bors


Ez egy afféle cézáröntet. Nagyon szeretjük.

2018. ápr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
JA és egy kevés fokhagyma, ha van igény rá.
2018. ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én balzsamecetet, olivaolajat vagy almaecetet keverek hozzá hogy hígabb legyen, majd sót, borsot és fokhagymát adok még hozzá. Elég jól elnyomják a joghurt ízét és hamar megvan. Ízre én szeretem de mással még nem kóstoltattam úgyhogy próba-szerense neked bejön-e :D
2018. ápr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!