Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogy fogyjak...

Mit csináljak? Hogy fogyjak le? Ez reménytelen?

Figyelt kérdés

168 centi vagyok és 80 kg.fél év alatt észrevétlenül felszedtem 15 kgot,előtte "csak" 65 voltam.itt a strandszezon de nem merek levetkőzni.éjjeé-nappal hosszúujjúban vagyok,mert szégyenlem a testem.jó lenne szeptem,berig egy 20ast ledobni.az menni fog?mit csináljak?még sohasem fogyóztam.

17/L


2010. jún. 13. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden lehetséges, de vigyázz, hogy ne szenvedés legyen a testednek, mert akkor nem tudod sokáig betartani a diétát és gyorsan vissza is jön, amit ledobtál.

Hagyd el a kenyeret.Egyél párizsit és hasonló felvágottakat, sok sok zöldséggel, natúr joghurttal vagy kefírrel. Ebédre zöldségleves, vagy sült hús salátával, ami vagy natúr sali egy kis olivaolajjal vagy joghurt alapú, vagy főtt hús stb... Szóval én így csinálnám a helyedben, sok sok ásványvízzel, néha egy gyümölcs salátával, vagy gyümölccsel...

2010. jún. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

gondolom nem ket nap alatt ment fel, nem ket nap alatt fog lemenni.

en szinten 20 kilotol szeretnek megszabadulni, év végét(dec.31)tűztem ki, mint időpontot. hetente-kéthetente 1 kiló az normális, nem megerőltető fizikailag.


először is:

- hagyd el a cukros uditoket. viz, max tea helyette (VAGY: Limonádé cukor nélkul!)

- 5x egyel naponta, de kevesebbet

- Teljes kiőrlésű pékárú! azt is módjával.

- nem kell minden nap mozognod (lehet fujjogni, de ha valaki nincs rászokva, az hamar feladja), inkabb heti egyszer egy órat, de akkor viszont nagyon. én ugy szoktam csinálni, hogyha tudok kozben beszelgetni, akkor nem csinalom jol :)) és ne felejts el nyujtani, nagyon fontos!

- igyal sokat! 3 liter. ha nem megy, keress olyan innivalót, amibol megy. fontos.


sok sikert!

2010. jún. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem reménytelen, csak kell a fokozatosság, és az elhatározás. Folyamatosan tűzz ki célokat, először csak 75, majd 70kiló akarj lenni, így folyton lesz motiváció, hogy már ezt is, azt is elértem, míg el nem éred a kívánt súlyt. Szerintem jó, ha csinálsz magadnak napi/heti rendet, hogy miket eszel, mikor fogsz sportolni, a rendszeresség sokat segít a fogyókúra betartásában. Reggelire ehetsz főtt tojást egy pár virslivel, paradicsommal, egy szelet barnakenyérrel. Csirkemell sonkás szendvicset, vékonyréteg vajjal, vagy nélküle, paprikával. Túrót zöldségekkel. Tízóraira, ha korán kelsz, mehet alma, vagy egy barack, vagy egy joghurt. Ebédre egyél főtt ételt, lehetőleg kerüld a panírozott, zsíros, cukros dolgokat, ha nem megoldható, mindenképp kis adagot egyél belőle, és sok-sok zöldséggel körítsd. Uzsonnára szintén mehet alma, joghurt. Vacsira meg túró zöldségekkel, mehet mellé főtt tojás, esetleg egy kis szalámi. Reggel mindenképp egyél egy kis szénhidrátot, vagy egy szelet kenyér, vagy egy kis müzli legyen benne, hogy legyen energiád, viszont este inkább hanyagold. Eleinte otthon tornázgass, vannak a youtube-on jó kis videók erre, eljárhatsz barátnőkkel is futni, biciklizni vagy konditerembe. Remélem segítettem valamit.
2010. jún. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt írod, fél év alatt felszedtél 15 kg. Fontos lenne tudni az okát, ha nem változtattál a korábbi szokásaidon, ha nem ettél többet, akkor az lehet jele anyagcserezavarnak. Mivel jelentős súlytól szeretnél megszabadulni, érdemes előtte elmenni az orvhoz és kérni beutalót vérételre, hogy tud milyenek az értékeid, nincs-e pl vitaminhiányod. Sokkal könnyebb a fogyás, ha viszonylagos belső rend van. Nem hiszem, hogy 3,5 hóna alatt kellene 20 kg-tól megszabadulnod, az egészséges fogyás 0,5-1 kg/hét, persze ez a legelején több, mert akkor még sok víz távozik. Nem szabad sanyargatni magad, sem siettetni a folyamatot, mert az visszaüt. Én 6 hónap és 3 hét alatt fogytam 25,5 kg. Szerintem is az év vége az ideális határidő.

Mozgás, és táplálkozás a kulcsa. Hasznosakat írtak a többiek is. Itt is olvashatsz egy-két alap gondolatot, ötletet: [link]

2010. jún. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!