Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 éves lány vagyok,50 kg és...

12 éves lány vagyok,50 kg és 150 cm, sportolok is de soknak érzem ezt az 50 kilót mindenki azt mondja hogy az izom meg csont de én akkor is fogyni akarok, hülyeség lenne?

Figyelt kérdés

2017. dec. 29. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha zsír noncs raktad-szoval nincsenek hurkaod,vagy konyhasneni karod,akkor nem kell fogyni.

Szoval ha szintiszta izom vagy,akkor jo ez a suly.

Ha viszont van raktad nemi felesleg,(max 5 kg) akkor egyel tobb zoldseget,es sporolj sokat.

2017. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%

Anorexiás kiscsajok mindenfelé, kik éhhalál küszöbén álló photoshopolt pitsákra akarnak hasonlítani, különben depresszióba esnek....


Ez qrvára gáz.

2017. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Második, ilyen számokkal lazán lehet akár pocakja is. 12 évesen általában ez nem kevés háj.

Ha nemcsak sportol, de messze átlag feletti az izomzata, akkor jó lehet. Amúgy nem árt fogyni, persze semmi drasztikus dolog nem ajánlatos.


Kérdező, nézz tükörbe vagy nézd meg, hájas-e a hasad vagy valamid. A számok alapján sokat nem lehet mondani, de általában ez túl nagy súly ekkora magassághoz 12 éves lányoknak. De tényleg vannak speckóbb testalkatú, izmosabb lánykák, akiken a maradék icipici "felesleg" remekül oszlik el és semmi baj nincs vele.

2017. dec. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
helló! ezt csak képpel tudnám megmondani. Ha sportolsz valamit akkor lehet ideális, de ha nem akkor egy 5-öst le dobhatnál... nem tudjuk hogy oszlik el rajtad.
2017. dec. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Küldj egy fej nélküli képet! ;) 16/L
2017. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Képel könnyebb lene 13/f
2017. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Figyelj a kajára, a zöldség- ill. rostbevitelre.

Én 12 évesen nem fogyóznék! (Én személy szerint sohasem tettem, mert mindig rengeteget sportoltam, iszonyatosan izmos voltam. Ezt másoktól tudtam meg, mert tudatosan nem foglalkoztam magammal ilyen téren... Természetes volt, h. sportos, növésben levő gyerek vagyok).

Ennyi idősen még Te is növésben vagy, tehát ne kezdj el fogyózni. Ne add le, még ha van is rajtad plusz kiló, hanem tudatosan táplálkozz, akkor nem jönnek fel esetleges újabb kilók zsír formájában. Ami pedig esetleg rajtad van, az hasznosul a növekedésed folyamán.

Bízd a természetre!

2017. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Amikor ennyi idős voltam mint te ugyanezek a méreteim voltak és nem voltam kövér. Egész gyerekkoromban sportoltam, ezért elfogadtam, h én azért vagyok nehezebb a velem egykorúaknál, mert izmosabb vagyok. A fontos, hogy tényleg ne a mérleget nézd, hanem a tükört, hogy az mit mutat. Egyébként meg 12 évesen nem is kell ezzel foglalkozni, csak élvezd az életet!:)
2019. márc. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bocs hogy most írok!De 12 évesen (mostmár 14-15 évesen)tök normális az 50kg !én is ennyi vagyok csak 165cm és 53kg de nem vagyok ettöl még dagatt!Úgyhogy fölösleges ezen strapálni magad!
2020. márc. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!