Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel veszíthetek zsírt?

Mivel veszíthetek zsírt?

Figyelt kérdés
Sok fogyókúrára írják, hogy valójában csak izmot és vizet veszíthetek tőle. Adnátok tanácsokat, hogy hogyan veszíthetek kifejezetten zsírt? Én jelenleg leszoktam a kenyérről és próbálom a krumplit rizzsel helyettesíteni. Több fehérjét eszem, de egyébként mindent, csak az arányokon változtattam. Egyelőre a sportot még nem kezdtem el, mert elég lusta vagyok... Most még csak többet sétálok, majd fokozatosan növelem a terhelést. Jelenleg 77kg vagyok és 168cm. Ötleteket szívesen fogadok. Ja, és van egy 14 hónapos kisfiam, aki még hébe-hóba szopizik, tehát méregtelenítés és drasztikus fogyókúrák egyelőre kizárva. Köszi előre is.
2010. jún. 13. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elég jó amit leírtál. Egyél napi 4x keveset, és próbálj minél egészségesebbeket enni. Az még a szoptatás szempontjából is jó, ha nem eszel káros ételeket.


Amit mindenképp javasolnék, hogy kezdj el aktívan mozogni. Töltsél le az internetről fitness DVD-ket, pl. Rubint Réka, vagy vannak nagyon jók angolul is.


Innen szerezhetsz be párat:

[link]



Napi min. 40 percet kéne, hogy hatásos legyen, de ennyi nem fog menni azonnal. Ha csak 5 perc megy, akkor annyit csinálj, és minden nap növeld pár perccel.


Sok sikert!

2010. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már beszereztem rengeteget, pilates, callanetics, norbi, réka, stb, stb, minden van, ami elképzelhető.

csak nehéz nekikezdeni, pedig jó lenne, mert elkezdtem ugyan fogyni, de jó lenne, ha feszesedne a hasam, két szülés után nem az igazi...

2010. jún. 16. 05:53
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, és ötször eszem, kisebb mennyiségekben. Egy hónap alatt három kg ment le, szerintem az jó. Köszi a választ, várnék még ötleteket arra, hogy ki mivel vette rá magát a mozgásra. :D
2010. jún. 16. 05:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Izmot nem veszithetsz, az nem eg el. Vizet igen, azt konnyen...ahhoz hogy zsirt egess ahhoz sportra dietara van szukseg, es az ember ne akarjon 1 het alatt lefogyni, mert akor biztos csak vizet veszit a szervezete, a belek urulnek ki, ezert van valtozas altalaban a sulyban.
2010. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem a legtöbb fogyókúrázóval ez a baj! Velem is! Minél gyorsabban szeretnénk lefogyni. De én most megpróbálom megváltoztatni a szemléletemet és nem állok minden nap mérlegre, meg a cm-eket sem nézegetem folyamatosan. Ha nem stresszelek, hanem életmódot váltok, szerintem többet fogok vele elérni. Köszi az eddigi válaszokat. Mostmár csak a sportra kéne valahogy rávennem magam. :D
2010. jún. 16. 14:11
 6/6 anonim válasza:
nekem is nehéz volt a tornára rávennem magam ú de milyen nehéz!:( Rászántam magam,és most ott tartok,ha nem tornázok napi 30 percet,(max 40perc)nagyon rosszul érzem magam.Már két éve csinálom,és a közérzet javítására is nagyon jó.Szülés után 6 héttel kezdtem el,és élvezem.És mostmár szeretek tükörbe nézni.Sőőőt úgy tornázok,hogy előttem a tükör.:)
2010. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!