Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak 5 kg-t?

Hogyan fogyjak 5 kg-t?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok 164cm és 44kg. Szeretnék fogyni 5 kg-t, de azt nem szeretném, hogy az egyébként nagyon kicsi (A kosár is nagy) mellem még jobban összemenjen. Sajnos sportolni nincs időm, mert nagyon erős gimibe járok. Eddig nem akartam fogyni, de sokan mondták, hogy dagadt vagyok, de mostmár én is úgy érzem, hogy fogynom kéne. Egyenlőre elég 5 kg, majd a többi felesleget leadom. Kérlek segítsetek!

2018. ápr. 27. 19:38
 1/10 anonim válasza:
94%
Egy beteg troll vagy, már így is zöröghetnek a csontjaid.
2018. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyádat fárasztottad már ezzel a kérdéssel?
2018. ápr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Szia, így látatlanban eléggé vékony lehetsz. Semmiképpen, ne foglalkozz azokkal akik azt mondják, gogy kövér vagy. NEM VAGY AZ! Étkezz egészségesen és igyál sok vizet, hidd el nem kell fogyóznod főleg nem ilyen drasztikusan. Ne ess át a ló túloldalára!
2018. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Jelentettem a kamukérdésedet.
2018. ápr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

,, Sajnos sportolni nincs időm, mert nagyon erős gimibe járok"

Volt egy kérdés, hogy orvosi egyetem mellett mennyit tudnak konditerembe járni. Van aki minden nap lejárt. Innentől kezdve minden a lustaság kérdése.:D

2018. ápr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tényleg nincs időm sportolni. Kb. minden nap fél 4-ig vagyok suliba, míg hazaérek egy fél óra, utána pedig megyek különórára (heti két nyelvvizsga előkészítő + zongora)
2018. ápr. 28. 08:58
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Felesleg neked bármilyen külön óra.
2018. ápr. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

szia küldj egy fényképet, és úgy tudok segíteni... ezek csak számok. és azt is küldd el, hogy midet látod nagynak, miből akarsz fogyni...

ez után tudok segíteni

2018. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Szia, szerintem felesleges fogynod mert nagyon vékonyehetsz van egy olyan dolgod hogy "testtömeg index" (BMI) keress rá neten és állítsd be a magasságod és a súlyod rajta és meglátod hogy nem kell aggódni talán még a" túl vékonyba" is bele esel és nem a "normális" testsúlyba.

Aki azt mondja, hogy dagi vagy azzal nem kell fogalalkoznod vagy irigyek hogy csinos vagy, vagy rosszat akarnak! Pussz



16/L

2018. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Szia!


Elmeselem neked a tortenetem.

20 eves lany vagyok, es szazharminc kilo. Ez nem is lenne olyan nagy baj, ha a sulyfelesleg aranyosan oszlana el rajtam, es nem lenne akkora a hasam, mint egy 9 honapos terhes nonek, illetve a melleim nem A-sok lennenek, ekkora sulyfelesleghez kepest. Az emberek megbamulnak, foleg a hasamat, egy nap legalabb 5-en megnezik a hasamat, illetve beszolnak. Mar ott tartunk, hogy nemhogy furdobe, utcara nem merek kimenni. Emellett budos vagyok, pedig mosakszom, dezodorozom magamat, gombas vagyok mindenhol (teszek ellene!!!), csunya az arcom, a kisgyerekek felnek tolem.

Hidd el, meg egy ilyen not, mint en, is szerethet ferfi, hat meg a nalam vekonyabbakat! Adj halat azert, amid van, ne azert keseregj, amid nincs!

Vagy inkabb pontositva: Adj halat azert, amid nincs, ne azert keseregj, ami van!😉

2018. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!