Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak? Tudtok ajánlan...

Hogyan fogyjak? Tudtok ajánlani valami diétát ami beválhat?

Figyelt kérdés
(Mielőtt valaki az edzőtermet ajánlaná, az azért nem jó, mert nincs rá semmi időm.)

2018. ápr. 20. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Kalóriaszámlálás. Az izomvesztés csökkentése érdekében ajánlott edzeni, amit otthon is meg lehet tenni.
2018. ápr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
46%
A mediterrán diéta szerintem a legtökéletesebb diéta (és elképesztően egészséges is). Sok zöldség és gyümölcs van benne, sovány húsok (baromfik, halak), hüvelyesek stb. Akár tésztát is ehetsz ha teljes kiörlésű (de persze nem sokat, de azért lehet). Szóval igazából semmiről nem kell lemondanod nagyon, hiszen így tudsz bevinni mindenből eleget. A lényeg szerintem, hogy legyen egy összeállított napi terved, amit az interneten lévő mintaétrendek alapján össze tudsz állítani és szelektálni, hogy te mit szeretsz és mit nem, de azt próbáld tartani. Az igazán fontos az, hogy mérsékelten kell enni, napi 4-5x keveset, így nem leszel éhes az étkezések között. Elsősorban én nem a kalóriatartalmat ajánlanám, hanem inkább a benne lévő szénhidrátok, zsírok és fehérjék arányát. Szénhidrátból (és zsírból) próbálj fokozatosan egyre kevesebbet bevinni, de nem csökkentsd le nagyon, mert ezekből lesz energiád. A szénhidrátoknál pedig válassz alacsony glikémiás indexűt, mert az stabil vércukor szintet biztosít, de nagy része kiürül. Pl. Az édesburgonya erre tökéletes. A diéta akkor a leghatásosabb, ha nem iszol alkoholt az ideje alatt, de egy pohár vörösbor bor azért belefér (a diéta is ajánl napi egyet a jobb emésztés érdekében ill. a vérre is jótékony hatású). Egyenlőre ennyi jutott eszembe, ha érdekel keress rá, de én is szívesen segítek, ha tudok. (Mi is ezt csináljuk épp és nekem látszólag jól beválik és nagyon szeretem.)
2018. ápr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ja és sok sikert! (Előző voltam)
2018. ápr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bbenjoe válasza:

Igaz én edzek (heti 3x1 óra), de a kondiban futó reklámokban is azt mondják, hogy az edzés az kb 30%-ban felel csak a testünkért, 70%-ban az a fontos hogy mit és hogyan eszik az ember.


Szóval a gyorséttermeket kilőttem, és este 8 után már igyekszek nem enni semmit. Ezek a legegyszerűbb szabályok, de mivel édesszájú vagyok, egyelőre ennyit birok megtenni. De már így is javult az alkatom január óta, mióta ezt csinálom, és ez már a mérlegen is meglátszik :)

2018. ápr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Életmódváltás, mozgás, kalóriadeficit.

Többet nem tudok mondani infók nélkül... Nem vagyok az a típus, aki pl. ketogén vagy vegán diétát ajánl válogatás nélkül mindenkinek, hiszem, hogy csak személyre szabottan jó ez.

2018. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!