Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha lapos lesz a hasam ez...

Ha lapos lesz a hasam ez látszani fog?

Figyelt kérdés
Nagyon kiállnak a bordáim, vagy széles a tüdőm...nem tudom. De már most, hogy még van egy kis felesleg a hasamon, úgy is kiáll, a bordám, vagy a tüdőm, vagy franc tudja mim. Ha pl.Alexis Ren-ről nézel instagrammon képeket, akkor láthatod, hogy nagyon lapos, meg vékony a hasa, és csak így ,,lóg ki" neki pár képen ott a bordája, vagy a valamilye XD. Na szóval, ha vetted a fáradságot és megnézted (amit nagyon megköszönnék :3) akkor már tudhatod, hogy miről beszélek. Szóval, ha pl. olyan lapos lesz a hasam, mint neki akkor kb.15 centit ki fog az úgy lógni? Mert jelen helyzetben kb. úgy nézki. És ezzel lehet valamit kezdeni? Vagy, majd visszahúzódik. Azt hiszem most mindenki hülyének fog nézni, de normális válaszokat adjatok légyszi.

2018. máj. 2. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel annyira vèkony vagy, hogy nincs rajtad semmi zsír ezèrt látszik a bordád...

Mindenkèpp javasolom hogy hízz...

2018. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De a hasam nem vékony...sőt, én sem vagyok az. De azért köszi c:
2018. máj. 2. 19:17
 3/6 anonim válasza:

Visszahúzodik? A bordáid nem fognak elvándorolni a helyükről :D

Szerintem amúgy szép, ha valakinek lapos a hasa és látszanak a bordái, de ettől függetlenül ne másoknak, hanem magadnak akarj megfelelni. Ha neked lapos has kell, el kell viselned, hogy látszanak a bordáid, ha zavar hogy látszanak, akkor meg azt a kis felesleget. Vagy ez vagy az, lapos has látszó bordák nélkül szerintem lehetetlen :D

2018. máj. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem az lenne a bajom, hogy látszanak, de konkrétan kiáll vagy 5 centit :/ XD
2018. máj. 3. 14:46
 5/6 anonim válasza:
12 vagyok, de hasonló helyzetben járok. Nem szeretem, hogy kilátszik. Mert a hasamon van felesleg és a bordám olyan mintha éheztetnének, a hasam meg kb. mint akit tömnek😂😄
2018. máj. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia. Nekem ugyanez a problémám, és évről évre egyre rosszabbul viselem:(Lassan 30 leszek, de nem sikerült elfogadnom magam... Mindig arra lyukadok ki, hogy meg kellene mutatnom egy hozzáértő orvosnak.
2018. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!