Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a hasamról...

Hogyan tudnék a hasamról jobban fogyni?

Figyelt kérdés

152-155cm között vagyok és 55kg és zavaróan nagy a hasam. Néha úgy nézek ki mint aki terhes.


Próbáltam újra elkezdeni edzeni csak a szívem nem bírja mert 4eve kiderült hogy szívbeteg vagyok és megterhelő neki és kéne valami kímélő edzés vagy diéta amivel a szívemet is tudom kímélni.



2018. máj. 3. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Kalóriadeficit kell, az edzésnek sok köze nincs hozzá.
2018. máj. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ugye Auswitzban nem voltak kövér emberek...

Zabálj kevesebbet.

2018. máj. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves #2 válaszoló mit szólnál hozzá ha minden egyes nap 4:30kor kelnek és 16oranal előbb nem nagyon érsz haza. Akkor te mennyit ennél? Mert én így 3szendvics és ha van erőm minimális főtt kaját itthon. Nem túl sok sztem.

De elnézést kérek hogy eszek meg anyukám jól főz és megtehetem hogy eszek.

2018. máj. 4. 19:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Én végighallgattam egy olyan Ironman beszédét, aki előtte szív átültetésen esett át és az új szívvel is csak 10 éve van hátra. Nincs még 40.


Ne legyen ez kifogás a lustaságra. Kérd ki az orvosod tanácsát, hogy mit mozoghatsz, és kezdj neki.

2018. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Semmit nem lehet ami úgy mond jobban megerolteto. És érzem magam hogy nem megy január felé neki álltam edzeni de nem bírtam folyamatosan szúrt nem kaptam levegőt. Nem kifogás az egész de ha nem bírom akkor nem bírom.
2018. máj. 5. 12:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál onnan tudom. Mert előtte mielőtt kiderült folyamatosan sproltoltam. 40-43kg voltam.
2018. máj. 5. 12:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!