Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen sporttal tudnék a...

Milyen sporttal tudnék a leghatékonyabban fogyni combról és fenékről?

Figyelt kérdés

2018. máj. 4. 06:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azért is voltam kíváncsi, hogy ez esetben milyen sport ajánlott. Az étrendemen már jelentősen változtattam, de gondoltam, ha vmilyen sportot űzök, sikeresebb lehet a fogyás.
2018. máj. 6. 15:17
 12/14 bist válasza:
Most nyáron az úszás.
2018. máj. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Megkérdezném, h lány vagy vagy fiú, de mivel a fogyásról kérdeztél tuti, hogy lány. Nekem nagyon sokat segített a kangoo. Edzőtermeknek van ilyen különleges órája és bár tudom, hogy nincs helyi fogyás nekem segített lefogyni fél év alatt majdnem 5 kilót pedig eddig sem voltam egy dagadt ember..
2018. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Helló!


Nekem valami speciális véleményem van az adott helyről történő fogyásról: Nincs olyan.

Érvem: Mivel nem tudsz olyat csinálni, hogy egy adott helyre hízzál, -pl.:csak a melledre akarsz hízni, mert, ha sokat eszel, minden zsírsejted növekszik egyformán - miért gondolod, hogy van olyan, hogy csak a fenekedről fogysz?! Ha a fenekedre edzel, akkor az izmosodik, de vele együtt az összes zsírsejted is fogyásnak indul - vagy nem. szerintem a test egyszerre hízik és fogy. Az edzés izmot növel egy adott helyen, de a testzsír arányosan nő/fogy.

lehet, hogy tévedek, de nekem ez így logikusnak tűnik.


Üdv.

2018. máj. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!