Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jól csinálom? (fogyókúra)

Jól csinálom? (fogyókúra)

Figyelt kérdés

Le szeretnék adni 15-20 kg-t az alábbi módon. Szerintetek jó ez így, mit változtassak, és kb. milyen eredményre számítsak mennyi időn belül? Nem eszem semmilyen kenyeret

Étkezés:


Reggeli: tojás+banán vagy

zabkása+gyümi 200-350kcal


Tízórai: gyümölcs vagy saláta (ebédtől függően)100-150kcal


Ebéd: normális kaja, nem én határozom meg hogy mi lessz de pl krumpli helyett zöldség, tésztából csak fél adag 500-600 kcal


3-4 L folyadék(víz)


2 óra után semmi


Mozgás: 2 erősítő edzés, 2 lovaglás, 3 futás



12 éves lány 167cm, 70kg (tudom hogy nagyon sok) Lécci értelmes válaszokat



2018. máj. 5. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom a mozgás heti szinten lenne ez.

Ez rendben. Viszont a kalóriabevitel túl kevésnek tűnik. 2 után is nyugodtan ehetsz.

2018. máj. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
50%
Szia! Én is 12 éves vagyok, más adatokkal. Csak 155 cm vagyok és kb. 47 kg. Én is akarok fogyni de főként izmosodni. Természetesen sokkal jobban örülnék, ha 45 kg lennék viszont ahogy nálad is látszik, nem lehetünk 30kg-mok mert nem tudnánk sportolni. Azt ajánlom, hogy egyrészt ne azzal foglalkozz, hogy hány kg vagy. Az csak egy szám. Sokkal fontosabb, hogy magadnak felelj meg, de ne a számok alapján. Inkább egyél változatosan majd, illetve edz mindenre. Mert gondolj csak bele. Ha 20 kg-t fogynál lehet, hogy megállna a menstruációd, ami nagyon kellemetlen, mert nem tudjuk mikor jön meg újra. 6-ig nyugodtan ehetsz, csak ne chipseket, csokikat.
2018. máj. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat
2018. máj. 5. 12:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a reggeli a zabkásás verzió, akkor nem látok valéamirevaló fehérjét a napodban. OK, az ebédben bizonyára van, de erről nem írtál s amúgysem sokan viszik be a fehérjeigény zömét ebédre. Ha te igen, nem szóltam.


A koplalás persze nagy gond, sokkal több kalóriára van szükséged. Ilyen reggeli és tízórai után az ebéd legyen legalább 1000 kcal, lehet, hogy az is kevés, nem tudhatom az egyéni kalóriaigényedet. Ha heti 1 kilónál többet fogysz, emelj a kalórián.

2018. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kiegészítem magamat, igazából nem muszáj nagy ebéd, vacsorázhatsz is... A legtöbbeknek az passzol jobban.
2018. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi. És az úgy ok hogy az edzések reggel vannak?
2018. máj. 6. 08:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze.
2018. máj. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!