Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás utáni lógó bőr?

Fogyás utáni lógó bőr?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.

30-35kg felesleget szeretnék leadni, heti -1kg-vel.

Egészséges táplálkozás és hetente 3x HIIT edzés,plusz biciklizés, többi napon meg súlyzós edzés.Ez így megfelelő, vagy túlzás?

Lógni fog a bőrőm?



2018. máj. 3. 23:35
 1/6 A kérdező kommentje:
163cm és 90kg vagyok most.
2018. máj. 3. 23:52
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni, az a helyzet. Tedd meg, amit tudsz, aztán majd a genetikád eldönti, mi lesz.
2018. máj. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Az is segít, ha rendszeresen használsz testápolót, és hideg-meleg váltózuhanyt.

Nekem így 34 évesen is visszahúzódott a bőr.

2018. máj. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt nézd végig a képeket, láthatod, hogy nem feltétlen kell lógnia a börödnek, ha normálisan fogysz le:


[link]

2018. máj. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

youtube-on van egy külföldi lány, ő 32 kilót fogyott le 2 év alatt, és semmit nem lóg a bőre. Egészségesen evett, nagyon sok vizet ivott, olajat használt a testére.


Most én is csinálom, nekem is kb ennyit kell, én heti fél kilót akarok leadni.

2018. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előre nem lehet tudni sajnos. Mindenestre azzal növeled az esélyét,hogy nem fog,ha kontrolláltan fogysz,tehát fél-max 1 kg hetente hosszútávon.

Az első pár hétben,lehet,hogy több is lemegy , azzal nem tudsz mit csinálni,nagyrészt víz ,de utána figyelj rá,hogy ne legyen túl nagy a kalóriadeficit .

Egyébként mivel fiatal vagy,jó esélyed van rá,hogy ne lógjon .De főleg genetika a mérvadó.

2018. máj. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!