Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így mennyi idő alatt tudnék...

Így mennyi idő alatt tudnék lefogyni 55 kg-ra? És utána hogyan tarthatom meg a súlyom?

Figyelt kérdés

165 cm magas lány vagyok, most 59-60 kg körül vagyok. Sajnos hajlamos ingázni a súlyom, mert van, hogy alig eszek, máskor meg egész nap tömöm magam. Pár hete kezdtem el odafigyelni az étkezésemre. Szeretnék 55 kg lenni. Napi 1000-1200 kcallal mennyi idő alatt érhetem el? Minden nap eszek húst, joghurtot, túrót, rizst, és egy kevés magvas kenyeret, de valahogy így jönnek ki a makrók: 90-100 g szénhidrát, 60 g fehérje, 60 g zsír. Ja és rengeteg zöldséget, mert nagyon szeretem :) néha egy kis tejet is. Heti 3-4 alkalommal csinálok 45-60 perces súlyzós edzést, de lehet, hogy majd futni is eljárok, csak eddig attól mindig lógósabb lett a bőröm.

A másik gondom pedig az, hogy ha eljutok oda, ahova szeretnék, hogyan tartsam meg?

19L


2018. máj. 7. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez túl drasztikus. A te adataiddal kb. 1400-1500 kcal szükséges minimum.
2018. máj. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább 1200 kcal legyen a napi adag! A fehérje legalább 70 gramm legyen naponta! Havonta kb. 2 kilót kellene leadni, ez az egészséges mérték.
2018. máj. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Levinném 1.5 g/tskg-ra a ch-t.

Csökkenteném a zsírt is.

Emelném a zöldségeket, minden étkezéshez ennék. Emelném a fehérjét 1.5g/tskg-ra.

A ch-t ha csökkented még, akkor viszont emeld a zsírt.

Ill ch ciklizálás edzéshez mérten.

És no para, ha a ciklus miatt nő hirtelen a súly.

2018. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Emelném a kalóriát és személy szerint a fehérjét is, lehet, hogy ennyi is elég, de lehet, hogy nem, azonkívül az jól laktat és általában finom :) De azért 60g sem vészes már.


Életmódváltással tartsd meg. Egyél normálisan, elegendő mozgás mellett bőven mehet 2000 kcal is, az legyen már elég jó ételekből...

2018. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!