Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 18 éves fiú vagyok,185 cm és...

18 éves fiú vagyok,185 cm és 100 kg, hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
Erre a nyárra már sajnos nem, de a következőre szeretnék minimum 20 kilót lefogyni. Sajnos itthon az egész család nagyon rossz minőségű ételt eszik, mindenki túlsúlyos, apám 140, anyám 110 és húgom mindössze 8 évesen 70kg. Tehát sajnos lehúzó az itthoni élet, és nem támogatják a fogyókúrámat szüleim, tehát magamnak kell elkezdenem. Sportolni semmit sem sportolok, alig mozgok valamit. Nem tudom, hogyan kezdjek bele, mit egyek (mondjuk itt csak azt tudom amit anya főz vagy hoz), mit sportoljak és mit tegyek magammal, mert akaraterőm sem sok van, lusta vagyok mint a tök... Minden segítséget köszi 😀

2018. máj. 7. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


számold a kaloriákat

2018. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen én is azt mondom hogy számolj, attól függően milyen gyorsan akarsz fogyni. sportnak mehet úszás, bringázás vagy amit szeretsz és van lehetőséged, ha leadsz egy tízest mehetsz futni is de lehet már most is bírnád, földúton szerintem kocoghatsz már ha azt szereted. a kajában legalább arra figyelj hogy olyasmit egyél amiben több a fehérje és a vitaminok. kérsz pár ezrest, biztos adnak, veszel zöldségeket, egészséges hozzávalókat, nézel receptet neten és összedobod, legalább megtanulsz főzni :D én is magamra vagyok utalva a fogyózás terén de inkább anyagi okok miatt, szar minőségű kajákat eszik itt is mindenki úgyhogy én sem vagyok könnyű helyzetben de próbálok spórolni és inkább hozzávalókra költeni a pénzt, vagy csak a mennyiséggel játszok meg próbálom a családot is egészségesebb életre bírni. de általában normál kaját eszek a kis digitális mérlegemmel leméregetem, felírom a kalóriabázison és kész. ja és én biciklizni szoktam :) (175/92) 17/L

ja és a húgodat is próbáld mozgatni, az egészségesebb kajádból adni neki mert durván elhízott ő is a szüleid hülyesége miatt.

2018. máj. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja és az akaraterőt fejleszd, lustaságot győzd le. mutass jó példát a huginak, törődj az egészségével legalább te.
2018. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!