Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges lenne az, hogy...

Lehetséges lenne az, hogy fogyjak 5-6 kilót 1 hónap alatt úgy, hogy teljesen elhagyom a kenyért, cukros ételek/italok na meg a zsiros ételeket?

Figyelt kérdés
Tehát csupán egészséges evéssel el lehet ezt érni? Vagy feltétlen szükséges a mozgás is mellette? Nem vagyok kövér, tényleg csak 5-6 kiló feleslegem van amit szeretnék leadni. eddig nagyon egészségtelenül táplálkoztam. Folyton chipseket meg csokikat ettem szinte napi szinten. ( 17/L)

2016. aug. 2. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert 1 kg-t tudsz 1 hét alatt leadni.

A mozgás is lényeges, menj el futni, ugrálókötelezz, ússzál, keress a neten tornavideókat és tornázz azokra.

2016. aug. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kizárt. Ha elhagyod a kenyeret, cukros ételek/italokat meg a zsíros ételeket, de nem mozogsz mellette akkor jó esetben havi 2-3 kiló fog lemenni.

Én már régen nem eszek ilyen dolgokat, és heti 5x megyek konditerembe, csak a napi kalóriakeretemet fogyasztom, és így fogyok havi 3 kilót... Szóval nem fogsz 5-6 kilót leadni 1 hónap alatt..

2016. aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Èn elhagytam és repültek a kilók. Minden ember szervezete más. Ja és semmit sem mozogtam.
2016. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván hogy ha eddig ennyire egészségtelenül étkeztél, számottevő lesz a változás. Örülj, hogy megúsztad 5-6 pluszkilóval. :D De ha heti 3 órát mozognál - nem kell bonyolultra gondolni, mondjuk bicikli tökéletes - az is segítené a diétád. De ne éheztesd magad, lehet, hogy ennyit nem egy, hanem 2 hónap alatt tudsz majd leadni. De az is jó, nem? :) Sok sikert!
2016. aug. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mozgás nélkül nem nagyon kövéren ilyen tempósan nem reális fogyni.

Lehet mozgás nélkül fogyni, max. nem érdemes, de akkor lassabban fog menni.

A zsíros ételek jók, de nyilván nem mindenkinek s nem is akármilyen zsíros étel :)

S nem kötekedésből, de kenyeret, így kell ragozni, nem kenyért.

2016. aug. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%

Ne egyél semmit. Szó szerint. ha tényleg van rajtad zsír, hamar leadod.

Én kicsit több, mint egy hónap alatt fogytam így 25 kilót. :)

2016. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor Candida-diétát toltam, nekem az első három hétben lement úgy 6 kiló, de nekem volt is miből leadnom, meg a Candida-diéta eleje olyan agresszív, hogy gyakorlatilag tojáson, csirkemellen meg párolt zöldségen éltem. Nem annyira jó, hidd el nekem.
2016. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zozo1024 válasza:
Lehet csak diétával fogyni az kétségtelen, de szerintem az kínszenvedés. Ha mozognál mellé, akkor sokkal jobban menne. A kenyér nem olyan rossz, csak egyél teljes kiőrlésűt. És igen, ami még nagyon fontos, hogy vízen kivűl nem érdemes inni semmit, valamint próbálj meg minimum 3 liter vizet meginni egy nap, az is sokat segít.
2016. aug. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák. Én is elhagytam a kenyeret, pékárukat, édes dolgokat. Mellette sportolok napi 1 vagy másfél órát. Kardió és súlyzós edzéseim vannak. Egy valamiről voltam képtelen lemondani. Cola függő vagyok, így a diet cola az amit mindig iszok, jóformán víz helyett. Vizet jó ha napi 1 litert megiszok. Colát is.

96 kiló voltam amikor elkezdtem diétázni. Jelenleg 66 kiló vagyok.. Olyan 1 éve csinálom.

44/N

2016. aug. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!