Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyjak?!

Mennyit fogyjak?!

Figyelt kérdés

Nyárig szeretnék végre jól kinézni. Most így nézek ki jelenleg : [link]

153 cm-hez vagyok 58 kg. Sokallom igen, de mennyit fogyjak? A lábamat is vastagnak találom, a hasamat is a vádlimat is mindent... 14 éves vagyok ha lehagytam volna. Mennyi legyen egy nap a kalóriabevitelem? Napi 1,5-2 liter víz besegít a fogyásban? Nagyon kevés vizet iszok egy nap, inkább a szénsavas üditőket iszom/ittam de mai naptól kezdve csak víz és esténként 30-40perc vagy futás vagy biciklizés. Elérhetem júniusig mondjuk 46-8 kg-ot? Köszönöm előre is !!



2017. márc. 13. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
153cm vagy? Nos, jelenleg mennyit eszel? Abból vonj le 250-et, annyi legyen a kcalkereted+sportolj:napi 30-40perc futás tökéletes, júniusig lemehet az a felesleg, csak egyél egészségesen, igyál min.2l vizet, és aludj eleget!
2017. márc. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ment a zöld ! :)
2017. márc. 13. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Első jól mondja, kezdj el kalóriát számolni. Egyébként mivel j izmos vagy szerintem az 50-52 kiló reálisabb lenne mint a 46. Márha megtartod az izmaidat és nem fogysz túl sokat belőlük.
2017. márc. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát elég erős csontozatú vagyok:-) lehet igazad van, majd meglatjuk, ha elegetett leszek 52-vel megallok ott:-) koszonom a valaszod !!
2017. márc. 13. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!