Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Szerintetek 173 cm-hez 69 kg sok? Heti négyszer teniszezem, öt éve Plusz minden nap van tesim, amin aktívan részt veszek Mégis daginak látom magam, pedig mindenki azt mondja jó az alakom és az nem háj, hanem izom 16/L

2018. máj. 8. 11:10  Privát üzenet  

A válaszok

Neked kell látnod, de ha testképzavarod van s nem hiszel másoknak, mérj testzsírszázalékot, az nem ennyire szubjektív.

Dagi egyébként gyenge izomzattal se lennél, mindössze akarna rajtad jópár kiló felesleg. Tinilányoknak sokszor +5 kiló már dagadt, nem tudom, akkor mit mondanak 30 vagy 70 kg pluszra...

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. máj. 8. 11:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszod

Valamennyire megnyugtattál

Végül is inkább vagyok ilyen

Erősebb és izmosabb testalkatú, mint egy 40kg-s piszkafa

# 2/6Időpont 2018. máj. 8. 12:03 Privát üzenet
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Testalkattól függ. Ha széles, izmos alkatú vagy, akkor normális a súlyod. Ha vékony testalkatú vagy, akkor túlsúlyos vagy.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2018. máj. 8. 12:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Izmos testalkatú vagyok

# 4/6Időpont 2018. máj. 9. 10:14 Privát üzenet

Rám ugyan ezzel a magassággal csak 60 kilóval azt mondta az orvos, hogy fogynom kéne... :')

Tény, hogy egy picit több sport rám férne, de azért kövérnek nem mondanám magam. Az ismerősök is meglepődtek ezen a kijelentésen :D

Azt mondon mindenki legyen olyan ahogyan jól érzi magát. Nincs is olyan, hogy kövér meg vékony :DD

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2018. jún. 4. 19:02 Privát üzenet
Nekem tetszenél.

A válaszíró 35%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2018. júl. 15. 17:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Úgy érzem -10 kiló sem lesz elég?
Hogy jobb erősíteni? Minden nap egy testrészre vagy mindegyikre? 16/l
Kardió vagy súlyzós edzés, és mennyi kalória kéne?
Ha nincs rajtam igazán túlsúly de izom sem jó sport a jóga?
Hogy dolgozzam át izommá a szigonycsöcsöt és a nagy hasat? 20/F
172cm,52kg-os 13 éves lány vagyok, heti kétszer teniszezem, suliba heti 3 tesióra. Mennyit kéne ezek mellett eddzek a leírásban linkelt képen lévő test mihamarabbbi eléréséhez?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!