Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek 173 cm-hez 69 kg...

Szerintetek 173 cm-hez 69 kg sok? Heti négyszer teniszezem, öt éve Plusz minden nap van tesim, amin aktívan részt veszek Mégis daginak látom magam, pedig mindenki azt mondja jó az alakom és az nem háj, hanem izom 16/L

Figyelt kérdés
2018. máj. 8. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Neked kell látnod, de ha testképzavarod van s nem hiszel másoknak, mérj testzsírszázalékot, az nem ennyire szubjektív.


Dagi egyébként gyenge izomzattal se lennél, mindössze akarna rajtad jópár kiló felesleg. Tinilányoknak sokszor +5 kiló már dagadt, nem tudom, akkor mit mondanak 30 vagy 70 kg pluszra...

2018. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszod

Valamennyire megnyugtattál

Végül is inkább vagyok ilyen

Erősebb és izmosabb testalkatú, mint egy 40kg-s piszkafa

2018. máj. 8. 12:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Testalkattól függ. Ha széles, izmos alkatú vagy, akkor normális a súlyod. Ha vékony testalkatú vagy, akkor túlsúlyos vagy.
2018. máj. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

Izmos testalkatú vagyok

2018. máj. 9. 10:14
 5/7 anonim válasza:

Rám ugyan ezzel a magassággal csak 60 kilóval azt mondta az orvos, hogy fogynom kéne... :')

Tény, hogy egy picit több sport rám férne, de azért kövérnek nem mondanám magam. Az ismerősök is meglepődtek ezen a kijelentésen :D

Azt mondon mindenki legyen olyan ahogyan jól érzi magát. Nincs is olyan, hogy kövér meg vékony :DD

2018. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenél.
2018. júl. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Uhum
2021. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!