Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el fogyni?...

Hogyan kezdjek el fogyni? Eddig sosem volt ezzel gondom.

Figyelt kérdés

Mindig is kórosan sovány voltam de az utóbbi 1 évben annyira durván meghíztam hogy el sem hiszem. 14-től 17 éves koromig ilyen 60-80 kg voltam de most meg olyan gyorsan meghíztam hogy már 110 vagyok (19 éves vagyok most) és fel sem tűnt. Mindig sokat ettem de érdekes régen nem híztam ilyen gyorsan. Régen sem sportoltam, most sem sportolok de tudom hogy el kéne kezdeni. Milyen módszerrel tudnék lefogyni kb 100 kg-ig?

Amint említettem semmit nem tudok a fogyókúráról mert sosem volt ezzel problémám ezért kérem hogy valaki ha tud valami jó módszert, mit egyet vagy mit ne egyek stb. azt megköszönném nagyon.


2018. máj. 9. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is menj orvoshoz, mert ha hirtelen kezdesz hízni ok nélkül, annak sajnos lehet szervi betegség a hátterében. Ha nem talál semmi problémát, akkor pedig használd a keresőt meg a google-t, mert már előtted 100 hasonló kérdésre leírták legalább 1000-szer azokat a válaszokat, amire most itt szükséged van.
2018. máj. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kezdj el sportolni

Kevesebbet enni (vagyis kevesebb kalória) kell a szervezetednek. Elég fura hogy hamar meghíztál, pedig soha nem voltál sovány. Lelassult az anyagcseréd?

Na mindegy, azt különféle ételekkel fel lehet gyorsítani.

Kerüld a cukrot, szénhidrátot, zsírt. Vagy nem kéne töménytelen mennyiségben enni olyanokat.

Figyelj oda a táplálkozásodra

Sétálj le egy két buszmegállót ha nincsen időd sportolni

Vegyél egy fitnessz labdát és azon ücsörögj, addig is mozogsz és kalóriát veszítesz.

Ha ülőmunkád van (vagy legalábbis nem sportolsz és nem is vagy olyan helyen ahol mozogsz) akkor próbálj mindig izeg-mozogni. Lábadat felemelni stb.

Biciklizz

Hagyd el az alkoholt, édességet (vagy csak minimálisan fogyassz belőle)

2018. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!